Bitpanda ile ilgili hikayeler

• Almanya’nın en büyük bankası Deutsche Bank, Avusturya merkezli kripto para borsası Bitpanda ile yeni bir işbirliğine imza attığını duyurdu. İşbirliği kapsamında Deutsche Bank, Almanya’daki Bitpanda kullanıcıları için yerel banka hesapları açacak. Böylece Almanya’daki kullanıcılar, kripto para alım-satımlarında itibari para yatırma ve çekme işlemlerini Deutsche Bank aracılığıyla yapacak. Cep bilgisi: Deutsche Bank’in Hong Kong merkezli kripto borsası HashKey ile...Devamını Oku

07 Haz 2024

• Deutsche Bank , kripto para işlemleri için Avusturya merkezli Bitpanda ile işbirliğine gideceğini duyurdu. Buna göre Bitpanda'nın Almanya'daki müşterileri para yatırma ve çekme işlemlerini Deutsche Bank üzerinden yürütebilecek .

04 Haz 2024

• ABD'nin en büyük kripto borsası olan Coinbase'in , Avusturya merkezli kripto borsası ve ticaret platformu Bitpanda ile ortaklık kurduğu bildirildi. Coinbase'in Avrupa bankalarına ve fintech firmalarına bağlanabilmesi için Bitpanda'nın iş altyapısı katmanını kullanmasını mümkün kılan bu ortaklık ile Coinbase, denizaşırı ülkelerdeki büyümesini güçlendirmiş olacak.

30 May 2023

N26, kendi platformu üzerinden kripto para borsası işlevi sunmaya başladı Almanya-Berlin merkezli yeni nesil bankacılık platformu N26, 200’e yakın kripto para birimi ile aynı platformda ticaret yapılabilmesini esas alan hizmetini başlattı . N26 Crypto adıyla sunulan özellik ile N26 platformuna kripto para borsası fonksiyonu da eklenmiş oluyor. Bitpanda iş birliği ile geliştirilen N26 Crypto, ilk etapta Avusturya’da sunuldu. Devamındaki 6 aylık sürede diğer önemli pazar...Devamını Oku

21 Eki 2022

via Crypto Daily • Austria's Bitpanda announced it acquired the London-based Trustology, the FCA registered institutional-grade custodian crypto wallet provider, which will be rebranded as Bitpanda Custody. With the deal, the company will have the ability to perform custodian services in the UK alongside its EU operations.

23 Şub 2022

Haftanın Diğer Fintech Yatırımları ABD’nin başarılı yeni nesil bankası Chime 750 milyon dolar yatırım aldı. Sequoia Capital liderliğinde gerçekleşen seri G turunda şirketin değerlemesi 25 milyar dolara yükseldi. KOBİ’leri ve girişimleri hedefleyen Berlin merkezli dijital banka Penta, seri B turunun uzantısı olarak 15 milyon euro yatırım aldı. PayPal’ın kurucularından Max Levchin ve Stripe tarafından desteklenen Balance, Ribbit Capital liderliğinde gerçekleşen seri ...Devamını Oku

21 Ağu 2021

Bitpanda/Elbruz Yılmaz: Ethereum, 2.0 ile popülerliğini artıracak ULTRAVOLATILE State of Affairs Three Pillars of Blockchain Technology

18 Haz 2021

• Avusturya'nın ilk unicorn'u : Viyana merkezli dijital varlık platformu Bitpanda, Valar Ventures'ın liderlik ettiği Seri B yatırım turunda 170 milyon dolar yatırım alarak değerlemesini 1,2 milyar dolara çıkardı.

22 Mar 2021

• Viyana merkezli dijital varlık platformu Bitpanda, Valar Ventures'ın liderlik ettiği B serisi yatırım turunda 170 milyon dolar yatırım alarak değerlemesini 1,2 milyar dolara çıkardı. Bir adım geriden: 52 milyon dolarlık A serisi yatırım turunu eylül ayında tamamlayan Bitpanda , 2020'de kullanıcı sayısını 1,3 milyondan 2 milyona çıkarmış ve Fransa, İspanya, Türkiye, İtalya ve Polonya pazarlarına giriş yapmıştı.

17 Mar 2021

• Avrupa genelinde 1,2 milyon kullanıcısı bulunan çevrim içi yatırım platformu Bitpanda ; İspanya ve Fransa’dan sonra Türkiye pazarına girdiğini açıkladı .

10 Mar 2021