aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Kadınlar Şampiyonlar Ligi ile ilgili hikayeler

• B arcelona, Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinde Chelsea'yi Melanie Leupolz (KK), Alexia Putellas, Aitana Bonmati ve Caroline Hansen’in golleri ile 4-0 mağlup ederek tarihinde ilk kez kupanın sahibi oldu. Böylece Barcelona hem kadınlar hem de erkeklerde Şampiyonlar Ligi kazanan ilk kulüp olarak tarihe geçti.

17 May 2021

• Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA), tıpkı Erkekler Şampiyonlar Ligi gibi Kadınlar Şampiyonlar Ligi, Erkekler Avrupa Kupası ve Kadınlar Avrupa Kupası'nı da eylül ve ekim ayına ertelediklerini, kulüplere finansal açıdan destek olmak adına katılım paylarını ödemeye devam edeceğini açıkladı. FIBA ayrıca, 2020 yazında düzenlenmesi planlanan tüm uluslararası organizasyonları da önümüzdeki yıla erteledi.

10 Mar 2021

• Kadınlar Şampiyonlar Ligi finalinde Olympique de Lyon, Wolfsburg'u 3-1 mağlup ederek kupanın sahibi oldu. Bu sonuçla Olympique Lyon, organizasyonda üst üste 5 olmak üzere 7. zaferini elde etti.

10 Mar 2021

• UEFA, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Avrupa Şampiyonası’nı ilgilendiren bir dizi karar açıkladı. Şampiyonlar Ligi: Bu sene oynanacak sekizli final turnuvasının 12-23 Ağustos tarihleri arasında Portekiz’in Lizbon şehrinde yapılmasına karar verildi. Maçların seyircili oynanıp oynanmayacağına ise daha sonra karar verilecek. Önümüzdeki yıllarda Şampiyonlar Ligi finalinin düzenleneceği şehirler ise 1 yıl ötelenecek. Buna göre, bu sezonun finalinin normal şartlardaki...Devamını Oku

10 Mar 2021

• Günün öne çıkan karşılaşmaları: Kadınlar Şampiyonlar Ligi yarı final: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon , 21.00 NBA Doğu konferansı 1. tur playoff : Milwaukee Bucks - Orlando Magic , 23.00

10 Mar 2021