aposto-logo
TR
TREN

Masumiyet ile ilgili hikayeler

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Altın Portakal yarışında 10 film

60. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda yer alacak filmler açıklandı.

Emre Eminoğlu

·

10 Eyl 2023

DuendeDuende

HİKAYE

Altın Portakal için yarışacak 10 film

60. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda yer alacak filmler açıklandı.

Emre Eminoğlu

·

06 Eyl 2023

apéroapéro

HİKAYE

Yılın Tabakları

Bir yılın anılarını yemek anları üzerinden tazeliyoruz.

Berkok Yüksel

·

28 Ara 2022

8. Kısa Kısa: Pablo Bozzi bu akşam Klein Garten’da. Ece Özel yarın Zorlu PSM - Vestel Amfi’de. Etkinlik ücretsiz ama kayıt olmak gerekiyor. Kader - Masumiyet özel gösterimi 26 Temmuz'da Atlas 1948 Sineması'nda. World Akustik serisi bu sene 29 Temmuz Cuma günü KÖFN konseriyle bomantiada’da başlıyor.

24 Tem 2022

21 Ekim: Abbas Kiarostami ’nin yazdığı, Jafar Panahi ’nin yönettiği Beyaz Balon / Badkonake Sefid , balık almak için annesinden para alan küçük bir kızı dolandırmaya çalışan bir grup insanı konu ediyor. Cannes’da Altın Kamera kazanmıştı. 22 Ekim: Berlin ve Sundance’ten ödüllü Cryptozoo , düş yiyen hibrit bir yaratığı yakalamaya çalışan görevlilerin, Baku adlı bu canlıyı sergilemekle kendilerine saklamak arasındaki ikilemlerini konu ediyor. 60’lı yılların San Fran...Devamını Oku

21 Eki 2021

• Radyo ve Televizyon Üst Kurulu , Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İYİ Parti lideri Meral Akşener'e yönelik sözlerinin eleştirildiği Sözüm Var programı sebebiyle Halk TV'ye; SADAT'la ilgili tartışmaların yer aldığı Söz Meclisi programı sebebiyle KRT TV'ye ve kadına yönelik fiziksel şiddet sahneleri içeren Masumiyet dizisi sebebiyle Fox TV'ye idari para cezaları verdi.

03 Haz 2021