Salon İKSV ile ilgili hikayeler

DuendeDuende

HİKAYE

Morpheus: Yalnız ruhlar için şarkılar

Hollandalı müzisyen Martijn Verhagen melankolik, karanlık ve bir o kadar da ilham verici yeni projesi Morpheus ile 1 Haziran Cumartesi akşamı Salon İKSV’de hayranlarının karşısına çıkacak. İstanbul'da vereceği konser öncesinde müziğini ve Zeki Müren hayranlığını konuştuk.

Eda Solmaz

·

27 May 2024

morpheus-yalniz-ruhlar-icin-sarkilar
SoliSoli

HİKAYE

Bu ay ne yapsak?

İstanbul, Londra, Milano ve Venedik hattının ötesine ve berisine; nisandan mayısa uzanan ajandamızdan notlar.

06 Nis 2024

bu-ay-ne-yapsak
Kaynak: Salon İKSV Bir 'desert noir' ikilisi: Still Corners Nedir? Konser . Geçen yıl +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali’nde tanışıp çok sevdiğimiz ikili Still Corners, Nisan'da çıkacak albümü Dream Talk ile Salon’a konuk oluyor. Sıcacık şarkılara, romantik müziğe bu defa Salon’un loş ve samimi ortamında eşlik edeceğiz. Nerede? Salon İKSV Ne zaman? 24-25 Mayıs Neden gitmeli? İkilinin son albümünü Salon İKSV’nin samimi atmosferinde ilk kez canlı dinle...Devamını Oku

27 Şub 2024

DuendeDuende

HİKAYE

Ruhani ve içe dönük: Ghostly Kisses

28 Ekim’de Maximum Uniq Box’ta İstanbul’daki sevenleriyle buluşacak Ghostly Kisses ile duygusal ifade alanları, sade anlatımın gücü ve hikâye anlatıcığının çeşitliliği üzerine bir söyleşi.

Eda Solmaz

·

23 Eki 2023

ruhani-ve-ice-donuk-ghostly-kisses-17
DuendeDuende

HİKAYE

🎫 Bir mevsim, bir şehir: İstanbul’un güz konser rehberi

İstanbul’un müzik sahnesi sonbaharla birlikte pandemi öncesine geri dönüş yaptı. Harika performansları müjdeleyen mevsimlik konser rehberimiz hazır.

Eda Solmaz

·

18 Eyl 2023

bir-mevsim-bir-sehir-istanbulun-guz-konser-rehberi
Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

İstanbul’da sonbahar müzik sezonu açılıyor

29 Eylül’de kapılarını açacak Salon İKSV’nin programında La Femme, Jadu Heart, Yellow Days, Red Axes, Joep Beving ve daha pek çok isim var.

27 Ağu 2023

istanbulda-sonbahar-muzik-sezonu-aciliyor
DuendeDuende

HİKAYE

📢 Salon İKSV'nin yeni sezonundan ilk isimler

29 Eylül’de kapılarını açacak Salon İKSV’nin programında La Femme, Jadu Heart, Yellow Days, Red Axes, Joep Beving ve daha pek çok isim var.

24 Ağu 2023

salon-iksvnin-yeni-sezonundan-ilk-isimler
DuendeDuende

HİKAYE

Kalp kırıklıklarının ardından: Warhaus

Warhaus'la ayrılık sonrası geliştirdiği öz farkındalıktan artık kendisinden kazıp çıkardığı ilham perilerine, Palermo'da geçirdiği 3 haftalık münzevi yaşamından dans ederek özgürleşmeye uzanan bir söyleşi.

Koray Soylu

·

24 Tem 2023

kalp-kirikliklarinin-ardindan-warhaus
• Tamino , Salon İKSV işbirliği; Gezgin Salon konseptiyle Türkiye'de gerçekleştireceği ilk turnesinin detaylarını paylaştı. Gezgin Salon Festivali'nin ilk edisyonuyla geçtiğimiz sene Parkorman'da, son olarak ise 18 Mart akşamı Volkswagen Arena'da sahne alan müzisyen; 13 Eylül'de Ankara'yı, 15 Eylül'de İzmir'i ve 17 Eylül'de İstanbul'u ziyaret edecek. 19 Temmuz'da genel satışa çıkan biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

23 Tem 2023