aposto-logoÇarşamba, 7 Haziran 2023
aposto-logo
Çarşamba, Haziran 7, 2023
Aposto Üyelik

Hamilton: Birileri can sıkıntısından ortaya bir iddia attı

Hamilton, Ferrari'yle görüşmediğini ve Mercedes'le yeni sözleşme imzalama aşamasına geldiklerini söyledi.

• Daily Mail, Lewis Hamilton'ın Ferrari ile görüştüğünü iddia etti. Ferrari'nin Lewis Hamilton'a sezon sonunda 40 milyon sterlin değerinde bir kontrat teklif edeceği belirtildi. Hamilton'ın Mercedes'le sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.  

İddialar: Lewis Hamilton, Mercedes ile sözleşme görüşmelerinde Ferrari'yi koz olarak kullanıyor.

Lewis Hamilton dün yaptığı açıklamada, Ferrari'yle görüşmediğini ve Mercedes'le yeni sözleşme imzalama aşamasına geldiklerini söyledi.

Mercedes

Lewis Hamilton: 

Belli ki Imola GP iptal edildiği için birileri can sıkıntısından ortaya bir iddia attı. Bu doğal. Ekibim perde arkasında Toto ile çalışmaya devam ediyor. Görüşmelerin neredeyse sonuna geldik.

Konu hakkında diğer görüşler:

Toto Wolff: Lewis Hamilton - Ferrari dedikoduları yeni sözleşme imzalacağımız her dönemde ortaya çıkıyor. Bu tarz şeyler hiç gerçekçi değil.

Max Verstappen: Lewis Hamilton'ın geleceği, benim sorunum değil. Bu onun vereceği bir karar, değil mi? Ama bence Mercedes'te mutlu hissediyor. Birlikte birçok şey kazandılar. Belki de bu iyi bir şeydir çünkü Mercedes'in daha fazla para harcamasına sebep oluyor.

Hikâyeyi beğendiniz mi? Paylaşın.

Hikâyeyi beğendiniz mi?

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Nerede Yayımlandı?

🗞️ Sadece kazan: Celtics-Heat

Yayın & Yazar

Punto

Punto, gazetecilikten beslenirken, spor kültürünü şekillendiren olayları neden ve sonuçlarıyla geniş perspektiften ele alır. Formula 1, tenis ve basketbol başta olmak üzere tüm atletik branşların etrafında gelişen hikâyeler, gelen kutunda.

;