aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Kyrie Irving ile ilgili hikayeler

Punto Punto

HİKAYE

Kevin Durant madalyonunun iki yüzü

Kevin Durant’in Rich Kleiman ile birlikte 2016’dan beri saha içi ve dışındaki yolculuğu

13 Ağu 2022

• NBA Başkanı Adam Silver, son günlerde gündemde yer alan Kyrie Irving’in aşı olmayı reddetmesi sebebiyle Brooklyn Nets‘in maçlarında oynayamayacak olması hakkında ligde aşı olma zorunluluğu olmadığı söyledi. NBA'deki aşılanma oranının %96 gibi çok yüksek bir oranda olduğunu belirten Silver, Irving'in aşı durumunun kendisi ve zorunlu aşı kuralını uygulayan New York şehriyle ilgili olduğunu söyledi.

20 Eki 2021

• Brooklyn Nets, aşı olmayı reddeden Kyrie Irving’in aşı olana kadar takımla maçlara çıkamayacağını açıkladı. Nets, yıldız oyuncunun antrenmanlara da katılamayacağını belirtti.

19 Eki 2021

• NBA'de aşı olmamış çok az oyuncudan biri olan Kyrie Irving önümüzdeki sezon Brooklyn Nets'in tüm iç saha maçlarını kaçırması durumunda, maaşının 15,6 milyon dolarlık kısmı kaybedecek. Bir adım geriden: New York ve San Francisco eyaletlerinin aldığı karara göre Covid-19 kuralları gereği aşı olmayan sporcular müsabakalarda yer alamayacak.

06 Eki 2021

• NBA ’de sezonun devamında yer almak istemeyen oyuncuların bunu lig yönetimine bildirmesi için son gün 24 Haziran'dı. Sezona devam etmek istemeyen oyuncuların başında ise Kyrie Irving, Avery Bradley, Trevor Ariza, John Wall gibi isimler yer aldı. Tüm isimlerle buradan ulaşabilirsiniz. Sağlık önlemleri: NBA, sezonun geri kalanı boyunca oyunculara ve teknik ekibe akıllı yüzük dağıtmayı planlıyor. Cihaz, vücut sıcaklığı, solunum fonksiyonları, nabız ve oksijen sevi...Devamını Oku

10 Mar 2021

Punto Punto

HİKAYE

Kaçınılmaz değişim

James Harden sonunda istediğine ulaştı ve takasla Rockets'tan ayrılmayı başardı.

10 Mar 2021

Punto Punto

HİKAYE

Piramit

Steve Nash önderliğinde yeni bir yapılanmaya giden Brooklyn Nets için Kevin Durant'ın dönüşü her şeyin belirleyicisi olacak.

10 Mar 2021

Mustafa Berke Coşkun • NBA’de sezonun 30 Temmuz’da başlayacağı geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Lige devam edilmesi kararının ardından bir grup oyuncu, ABD genelinde ırkçılık ve polis şiddetine yönelik protestoların olduğu bu dönemde basketbol oynamak istemediklerini belirtti. ⛹️ : Kyrie Irving, Chris Paul gibi isimlerin bulunduğu 80 kişiyi aşan oyuncu topluluğu, yaptıkları görüşmede ligin tamamlanması konusundaki endişelerini dile getirdi . Günlük gazete New...Devamını Oku

10 Mar 2021