aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Lil Nas X ile ilgili hikayeler

DuendeDuende

HİKAYE

Albüm incelemesi: Beyoncé - Cowboy Carter

Beyoncé yeni albümü "Cowboy Carter" ile ona sırtını dönen country müzik sahnesinin karşısına dimdik çıkıyor ve dinleyiciyi türün beyaz muhafazakarlığından çıkışını kutlayan ütopik bir dünyaya davet ediyor.

Eda Solmaz

·

01 Nis 2024

• Britney Spears ve Elton John , Ağustos'un sonunda yayımladıkları Hold Me Closer düetleri için bir de klip paylaştı. Şarkı, Elton John'un Tiny Dancer şarkısının yeni bir yorumuydu. Klip ; Harry Styles'ın As It Was , Lil Nas X'in Montero (Call Me by Your Name) ve Cardi B’nin Up kliplerinin arkasındaki isim Tanu Muino tarafından yönetildi.

01 Eki 2022

HİKAYE

2022 Yılında Göreceğimiz 100 Trend [8]

Tarla ofisler, göçebe çalışanlar, patronsuz şirketler...

27 Mar 2022

HİKAYE

Müzik endüstrisinin yeni oyuncusu TikTok

TikTok’un çıkışı ve müzik sektörünün en popüler tanıtım araçlarından biri hâline gelişi üzerine düşündük.

Cemre Coşkun

·

02 Eki 2021

The Nowhere Inn (Courtesy of IFC Films. An IFC Film.) Müzik dünyasının en boş ama bir o kadar da takip edilesi ödül törenlerinden MTV VMAs geçtiğimiz hafta sahiplerini buldu. Genel olarak sanatçı katılımının düşük kaldığı törende en fazla ödülü bültenlerimizde sık sık yer verdiğimiz Olivia Rodrigo aldı. Aday listeleri ise tam bir kabus gibi. Tam listeye buradan ulaşabilirsiniz. St. Vincent Carry Brownstein ortaklığı ile rol alacağı filmi Nowhere Inn önc...Devamını Oku

17 Eyl 2021

HİKAYE

Lil Nas X’e satanizm şoku

Şeytan galiba Prada değil de Nike giyiyormuş. Kusura bakmayın, dayanamadık. Zira bu kadar saçma bir konunun ciddi ciddi tartışılıyor olması bile çok komik. Hayatımızda yeterince gariplik yokmuş gibi, Amerika’da bir de satanizm paniği yaşanıyor. Müzisyenlerin satanizmle ilişkilendirilmesi, gençlere nasıl örnek oldukları üzerinden taşlanmalarını geride bıraktık sanmıştık, ama yanılmışız.

04 Nis 2021

20'lik20'lik

HİKAYE

Pablo Escobar, yanlış anlaşılmış bir şefti aslında…

Gündemden, benim gündemime düşenleri paylaşıyorum...

Yasmin Güleç

·

01 Nis 2021