aposto-logo
TR
TREN

Rober Koptaş ile ilgili hikayeler

20'lik20'lik

HİKAYE

20'lik Wrapped: Neler Var, Neler...

Bu sene neler yapmışız? Nelerden bahsetmişiz? Neleri sevmiş, nelere sinirlenmişiz? Neleri, kimleri dinlemişiz? Bakalım.

Yasmin Güleç

·

29 Ara 2022

AngstAngst

HİKAYE

📻 ANGST İNSANLARI

Şu ana kadar tanıştığımız ANGST İnsanları'nı ziyaret ediyoruz: İlayda Eskitaşçıoğlu, Seçil Epik, Rober Koptaş, Eda Çakmak, 1.5 Derece, Esmiyor Podcast ve Aslıhan Niksarlı.

03 May 2022

Seni temsili ve kapsayıcılığı temel alan bir sosyal farkındalık yayını olarak kaygı içinde olduğumuz meseleleri, çözüm aradığımız konuları, dikkat çekmek istediklerimizi ve konuşulmayanları hep birlikte konuşmaya cüret ve davet ediyoruz. 🗣 Peki kim bu ses çıkaran insanlar? Nedir bu ANGST İnsanları podcast 'i? # HakkımVar diyenler ve ANGST edenleri daha yakından tanıman için Aposto! Radyo stüdyosunda buluşmaya devam ediyoruz. Mart ayının ortasında seni Ago...Devamını Oku

05 Nis 2022

🎙 "Nisan ayını yayın arası vererek geçireceğiz," tam olarak ne demek? Her hafta salı günü buluşmaya devam ediyoruz — tek bir farkla. Alıştığın kanal yapısı yerine sabah 10.00'da değil, akşamüstü 17.00'de e-posta kutunda yeni bir ANGST İnsanları podcast bölümüyle karşında olacağız. Alara Demirel ve ANGST İnsanları'nın üçüncü konuğu Rober Koptaş # HakkımVar diyenler ve ANGST edenleri daha yakından tanıman için Aposto! Radyo stüdyosunda kayıtlara de...Devamını Oku

29 Mar 2022

Aposto!'nun sosyal farkındalık yayını ANGST'ın ANGST İnsanları’nın üçüncü konuğu Aras Yayıncılık'ın yayın yönetmeni, editör, gazeteci ve yazar Rober Koptaş. Ermeni Edebiyatı'yla ilgiliysen özellikle davetlisin.

19 Mar 2022

• 20'lik'in yeni sayısında Aras Yayıncılık'ın genel yayın yönetmeni Rober Koptaş ile Koptaş'ın hayatı ve kariyeri üzerine gerçekleştirdiği nostaljik söyleşiye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

12 Şub 2022