The Power of the Dog ile ilgili hikayeler

• 2022 BFI Londra Film Festivali 'nin resmi yarışma jürisi başkanlığına, Jane Campion imzalı The Power of the Dog'un yapımcılığını üstlenen Tanya Seghatchian seçildi. 16 Ekim’de TSİ 18.00’da sanal olarak gerçekleşecek tören, BFI YouTube hesabı ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek. 66. Londra Film Festivali , açılışını Matilda the Musical ile yaptı. 164 filmin sinemaseverlerle buluşacağı festivalde 24 yapımın dünya prömiyeri yapılacak. Galası yapılacak filmler...Devamını Oku

08 Eki 2022

DuendeDuende

HİKAYE

Venedik Film Festivali başlıyor!

Altın Aslan yarışında bu yıl öne çıkanlar ve Türkiye sinemasının Venedik yolculuğu.

Emre Eminoğlu

·

26 Ağu 2022

venedik-film-festivali-basliyor
Oscar'dan İlginç Bilgiler • Timothee Chalamet 'in şu ana kadar yer aldığı filmler arasından beşi " En İyi Film " dalında aday oldu. Chalamet, Call Me By Your Name filmi ile ödül almıştı. • Jane Campion, iki kere "En İyi Yönetmen" dalında Oscar adaylığı almış tek kadın yönetmen oldu. Campion, The Power of the Dog ile ödül aldı. • Troy Kotsur , Oscar kazanan ilk duyma engelli oyuncu oldu. Kotsur, CODA filmiyle "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" dalında ödül aldı.

29 Mar 2022

DuendeDuende

HİKAYE

Bir Oscar Sohbeti

“Oscar Boy” Umur Çağın Taş’la 94. Akademi Ödülleri üzerine…

25 Mar 2022

oscar-sohbeti
Sanılanın aksine sağlıklı, kaliteli, güvenin ve yakınlığın kurulduğu uzak mesafe ilişkileri sürdürmenin mümkün olduğundan ve bunun yollarından bahsettik. Uzak mesafe ilişkisi sürdürüyor veya bu konu hakkında daha çok kaynağa erişmek istiyorsanız kapatmadan sizin için birkaç önerimiz daha var: Yakın İlişkiler ekibinin bu konu hakkında yayınladığı “ Uzak Mesafe Dertleri ” ve “ Uzak Mesafe İlişkileri ” adlı podcast’lere şans verebilir ve uzak mesafe ilişkilerinde güven inşa ...Devamını Oku

17 Mar 2022

🎞 The 94th Academy Awards : See the full list of this year's Oscars nominees here, led by "The Power of the Dog" with 12 nods.

09 Şub 2022

• Bu yıl, 75'inci kez düzenlenen BAFTA Ödülleri 'nde yarışacak filmler belli oldu. Denis Villeneuve'un yönetmen koltuğunda oturduğu Dune 11 adaylıkla öne çıkarken Jane Campion'ın yönetmenliğini yaptığı, başrolünde Benedict Cumberbatch'in yer aldığı The Power of the Dog sekiz adaylık aldı .

05 Şub 2022

• Altın Küre Ödülleri bu yıl 79'uncu kez sahiplerini buldu. Bu yıl, oyuncuların katılım sağladığı bir tören yapılmadı ve herhangi bir televizyon yayını olmadı. Yabancı Dilde En İyi Film Drive My Car seçilirken En İyi Yönetmen ödülünü yılın dikkat çekici yapımlarından The Power of the Dog 'un yönetmeni Jane Campion aldı. Detaylara, buradan göz atabilirsiniz.

15 Oca 2022