aposto-logo
TR
TREN

ar ile ilgili hikayeler

Aposto AnkaraAposto Ankara

HİKAYE

Sofar Ankara Ruhu Yeniden Şehirde!

Dünyanın birçok yerinde sanatçıları ve müzikseverleri eşsiz ve gizli ortamlarda bir araya getiren Sofar Sounds, uzun bir aradan sonra Ankaralı müzikseverlerle buluştu!

18 Ara 2022

378. Bölümün Transkripti

Podcast bölümümüzdeki haberlerin ayrıntıları

15 Haz 2022

• Disney , 2022-2028 yılları için güncel vizyon takvimini paylaştı. Kaynak: Walt Disney Pictures Şahsi yorum: Marvel Sinematik Evreni , Star Wars ve Avatar serilerini amiral gemisi olarak kabul edip aralarına Indiana Jones ve Pixar yapımlarını serpiştirmek... Disney, şu anda genel izleyici kitlesinin -tabiri caizse- arzu objesi olmuş durumda. " İzleyici neyi, ne zaman istiyor? " sorusunun cevabını en iyi bilen, çizgilerin dışına taşırmadan en iyi şekilde s...Devamını Oku

02 Mar 2022

• Bir kitap seçkisi: Europolitika'nın önerdiği 23 daimi temsilciliğin bu yılki Edebiyat ile Avrupa'da Seyahat teması için önerdiği kitapları okuyabilirsiniz . • Vizyondan bir film: Bu Hafta N e İzlesem? sudan çıkmaya korkan deniz yaratığı Luca'nın, cesur arkadaşının gazıyla insan formuna bürünüp İtalya Rivierası’nda gezintiye çıktığı Disney - Pixar animasyonu, eğlenceli ve hüzünlü bir büyüme hikâyesini öneriyor.

04 Eyl 2021

HİKAYE

Haha #4

W. Maxwell Prince & Patrick Horvath

25 Nis 2021

HİKAYE

2021 Oscar kısaları.

Oscar adayı kısa filmler.

11 Nis 2021