aposto-logo
TR
TREN

sağlık ile ilgili hikayeler

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Cinsel sağlık: Enfeksiyonlardan korunma bilinci neden gelişmiyor?

Cinsel Sağlık İletişim Uzmanı Rayka Kumru, cinsel yolla aktarılan enfeksiyonlardan korunma bilincinin yeterince gelişmemesinin sebeplerini anlatıyor.

27 Ağu 2023

kanıta dayalı faydalar

Yıllardır yapılan araştırmalar kapsamlı cinsellik eğitimi hakkında neye işaret ediyor?

Rayka Kumru

·

31 May 2023

cinsel sağlık aktivizmi afet sonrasında neden devam etmeli?

Söz konusu sağlık, ihtiyaçlar, haklar ve kamusal tartışmalar olduğunda, cinsel sağlık hakları ve hizmetlerine erişim genellikle arka planlara atılıyor.

22 Mar 2023

📺 Defne Sarıöz, Eski Medya serimizin yeni bölümünde Nebil Özgentürk'ü konuk etti . 🗞 Erkan Saka, yeni yazısında gazetecilikte web3, metaverse ve yapay zekâ kullanımına dair notlarını paylaştı . 🗞 Defne Sarıöz, ekonominin toplumun her kesimi tarafından konuşulmaya başlamasının ekonomi gazeteciliği üzerindeki etkilerini araştırdı . 💰 Canberk Beygova, sanat medyası girişimi Argonotlar'ın kurucusu Kültigin Kağan Akbulut ile sürdürülebilir yayıncılık ve gelir modelleri ...Devamını Oku

30 Oca 2022

• Dünya: Dünya çapında toplam vakalar 5,5 milyona yaklaştı, toplam ölümler ise 345 bini aştı. Madrid ve Barselona'da kısıtlamalar hafifletiliyor. 70 binin üzerinde vaka kaydeden Şili'de başkan Sebastián Piñera, sağlık sistemi limitlerine yaklaşıldığını açıkladı.

10 Mar 2021