aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Berkhan Günaydın ile ilgili hikayeler

NBA • Nikola Jokić, Denver Nuggets'ın kaderini nasıl değiştirdi? Yazan: Berkhan Günaydın NBA tarihinin en iyi takımlarından bazıları çok büyük liderlerin karizması etrafında şekillendi. Larry Bird, Kobe Bryant ve tabii ki Michael Jordan’ın eşi benzeri görülmemiş kazanma takıntıları ve dev egoları bazen takım arkadaşlarının ve rakiplerinin kendilerinden nefret etmesi pahasına takımlarını başarıya taşıdı. Peki başarının sırrı agresif ve çatışmacı bir liderlikten ...Devamını Oku

19 Haz 2023

Esra Yapar • Finalin iki yüzü: Haaland-Lukaku Yazan: Berkhan Günaydın 2023 Şampiyonlar Ligi finali dünyanın en iyi merkez forvetlerinden ikisini karşı karşıya getirecek. Bugün Erling Haaland ve Romelu Lukaku geldikleri seviye itibariyle gıptayla izlenen futbolcular olsa da bu noktaya geliş şekilleri birbirlerinden oldukça farklı. Biri kusursuz planlamanın, diğeriyse sarsılmaz bir kararlılığın eseri. Futbolun en üst seviyesine gelme hikayeleri birbirlerinden ol...Devamını Oku

12 Haz 2023

HİKAYE

Yuvarlak Masa: 2023 Euroleague Final Four

Serbest Atış ekibi, 2023 Euroleague Final Four'unu tartıştı.

Serbest Atış

·

23 May 2023

• Euroleague'de playoff mücadelesi bugün başlıyor. Pota Avrupası'nın son bölümünde Anıl Kantemir ve Berkhan Günaydın playoff eşleşmelerini değerlendirdi.

25 Nis 2023

• Pota Avrupası yeni bölümüyle yayında. Bu bölümde Anıl Kantemir ve Berkhan Günaydın, geçtiğimiz hafta 27. yılını dolduran Efes Pilsen'in 1996 Koraç Kupası zaferini konuştu.

21 Mar 2023

• Pota Avrupası'nın yeni bölümünde Anıl Kantemir, Berkhan Günaydın ve Eren Büyükyavuz, EuroLeague'deki çift maç haftasını değerlendirdi.

25 Eki 2022

• Pota Avrupası'nın yeni bölümünde Eren Büyükyavuz ve Berkhan Günaydın Euroleague'de ikinci hafta mücadelelerini değerlendirdi.

18 Eki 2022

• Pota Avrupası'nın yeni bölümünde Berkhan Günaydın ve Anıl Kantemir, EuroLeague'de yeni sezonun ilk haftasını değerlendirdi.

11 Eki 2022

• Pota Avrupası’nın yeni bölümünde Ahmet Bozkurt, Eren Büyükyavuz ve Berkhan Günaydın yaklaşan Euroleague sezonuna dair beklentilerini konuştu.

06 Eki 2022