aposto-logo
TR
TREN

Kobe Bryant ile ilgili hikayeler

NBA • Nikola Jokić, Denver Nuggets'ın kaderini nasıl değiştirdi? Yazan: Berkhan Günaydın NBA tarihinin en iyi takımlarından bazıları çok büyük liderlerin karizması etrafında şekillendi. Larry Bird, Kobe Bryant ve tabii ki Michael Jordan’ın eşi benzeri görülmemiş kazanma takıntıları ve dev egoları bazen takım arkadaşlarının ve rakiplerinin kendilerinden nefret etmesi pahasına takımlarını başarıya taşıdı. Peki başarının sırrı agresif ve çatışmacı bir liderlikten ...Devamını Oku

19 Haz 2023

Punto DosyaPunto Dosya

HİKAYE

Bambaşka biri: Nikola Jokić

Nikola Jokić, Denver Nuggets'ın kaderini nasıl değiştirdi?

Berkhan Günaydın

·

17 Haz 2023

Punto Punto

HİKAYE

X faktör: Lonnie Walker Lakers'a galibiyeti getirdi

NBA Play-off'lar yarı final serisine 2 karşılaşma ile devam edildi.

09 May 2023

• 2020 yılında Kaliforniya’da yaşadığı helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden basketbol efsanesi Kobe Bryant’ın ailesi, Los Angeles Polis Departmanı’nın kaza fotoğraflarını kamuoyuyla izinsiz paylaşmasına ilişkin talebine dair 28.5 milyon Amerikan Doları tazminata hak kazandı. Tüm Dünya’yı şoka uğratan olayın daha ilk saatlerinde kazaya ilişkin fotoğraf ve video görüntüleri çeşitli haber kanallarında paylaşılmıştı.

06 Mar 2023

KENDİNLE NASIL BİR ANLAŞMA YAPACAKSIN? Kobe Bryant Jay Shetty'inin "On Purpose" isimli podcastine konuk olduğunda kendiyle yaptığı anlaşmasından söz ediyor. Kendimle asla pazarlık yapmam. Yaza girerken kendime bir egzersiz / idman programı yaptıysam, konu benim için bitmiştir. Kendimle o kontratı imzalamışımdır. Ondan sonrasında "yapmam gerekir", "yapmalıyım", "belki mi? öyle mi? böyle mi?" biter. Anlaşma çoktan yapılmıştır. Twitter 'dan ...Devamını Oku

29 Oca 2023

Punto Punto

HİKAYE

Şehir formada saklı #3: Pasifik, Güneybatı

NBA City Edition: Golden State'in gülü; Memphis Grizzlies'in hip-hop kültürü; Mavericks ile Dallas'ın değişen kaderi

Umut Öztürk

·

21 Oca 2023

🏀 The Athletic’e göre NBA , 2005’ten beri yürüklükte olan kuralı değiştirerek NBA Draftı’na katılma yaşını 19’dan 18’e indirmeye hazırlanıyor. 2024’ten itibaren uygulanması planlanan değişiklik öncesi güncel durumda, basketbolcuların liseden sonra kolejde veya profesyonel olarak bir yıl basketbol oynaması gerekiyor. Kural öncesi: 2005’ten önce LeBron James, Kobe Bryant, Dwight Howard gibi isimler liseden direkt olarak NBA’e draft olmuştu.

21 Eyl 2022

8️⃣ Kobe Bryant'ın NBA'deki ilk sezonunda ve play-off'ta giydiği 8 numaralı Los Angeles Lakers forması, 2 milyon 735 bin 546 dolara satıldı.

07 Haz 2022