aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

BluTv ile ilgili hikayeler

🎧 Pareto Spot'un üçüncü sezonuna Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. 🎧 Aposto Radyo'nun gelecekte hayatımızı değiştirmesini, bakış açımızı ve vizyonlarımızı şekillendirmesini beklediğimiz teknolojilere ve endüstrilere odaklanan pop up serisi Dönüm Noktası'nın üçüncü bölümünde, L’Oreal Luxe Genel Müdürü Ufuk Batur ile lüks kozmetik sektöründeki teknolojik dönüşümleri ve yükseliş trendlerini konuştuk. Okuma önerileri 🔖 Avrupa Birliği, esnek ekonomide i...Devamını Oku

18 Ara 2023

• Hepsiburada , Premium üyelik modelini resmî olarak duyurdu. Hepsiburada Premium kullanıcıları, aylık 9.90 lira karşılığında hediye BluTv üyeliği ve 25 lira ve üzerine ücretsiz kargo gibi ayrıcalıklardan faydalanabilecek.

07 Tem 2022

ParetoPareto

HİKAYE

Netflix: Bir imparatorluğun yükselişi ve düşüşü

Netflix, 2011'den beri ilk kez abone kaybetmesinin ardından gelecek planlarını yeni stratejiler üzerine kurmaya karar verdi.

İrem Özbay

·

10 Haz 2022

ParetoPareto

HİKAYE

İhtiyaçlar piramidinde yeni zirve: Eğlence

Pandemi şartları ve artan maliyetler, bilet fiyatlarına nasıl yansıyor? Yüksek enflasyon nedeniyle alım gücünün düştüğü Türkiye'de eğlence sektörü ne durumda?

Özlem Toplar

·

29 Eki 2021

• Haftanın Fragmanları: Yakında Netflix’te yayımlanacak, Idris Elba ve Regina King’in de aralarında bulunduğu birçok ünlü oyuncuyu buluşturan western türündeki The Harder They Fall , 13 Ağustos’ta Apple TV+’ta yayımlanacak, geçtiğimiz Sundance Film Festivali’nde dört ödül birden kazanan Sian Heder imzalı drama CODA , BluTv’nin Özge Özpirinççi ve Salih Bademci’yi buluşturacak dizisi İlk ve Son , 20 Ağustos’ta Netflix’te yayımlanacak, Game of Thrones ...Devamını Oku

03 Tem 2021