aposto-logo
TR
TREN

IDLES ile ilgili hikayeler

DuendeDuende

HİKAYE

Yılın son büyük konseri: IDLES

Ve beklenen gün geldi… Günümüzün en iyi post-punk gruplarından IDLES, bu akşam Zorlu PSM sahnesinde! Müziklerini kategorize etmeyi asla istemeseler de bugün post-punk’ın zirvesinde duruyorlar. Sevgiyle kargaşayı buluşturan canlı performanslarını ve yeni albümleri TANGK’ı grubun vokali Joe Talbot ile konuştuk.

Eda Solmaz

·

27 Kas 2023

🎶 Bristol çıkışlı punk rock grubu IDLES , 16 Şubat’ta Partisan Records etiketiyle yayınlanacak yeni albümleri Tangk ’ı duyurdu. Bu arada: IDLES üyesi Mark Bowen, Radiohead iş birlikçisi Nigel Godrich ve hip-hop prodüktörü Kenny Beats’in prodüktörlüğünü üstlendiği Tangk , grubun En İyi Rock Albümü kategorisinde aday gösterildiği Crawler ’ın ardından 5. stüdyo albümleri olacak. Çıkış teklisi: IDLES, yeni albüm müjdesinin yanında James Murphy ve Nancy Whang’...Devamını Oku

22 Eki 2023

DuendeDuende

HİKAYE

Öteki olmanın karanlığı

Fontaines D.C., yeni albümü Skinty Fia’yla dinleyicisine baştan sona bir öfke nöbetine şahitlik etme fırsatı sundu.

Ant Arın Şermet

·

06 May 2022

HİKAYE

Los Angeles'tan yükselen gitar sesleri

Yeni bir grubun yol hikayesine tanık olmak isteyenler, Los Angeleslı Cuffed Up'in İngiliz-vari post-punk sound’uyla tanışın!

29 Oca 2022

DuendeDuende

HİKAYE

Daha büyük, daha keskin ve daha gürültülü

Crawler’la grup, bir kez daha dinleyicileri kendi kaotik girdabına çekerek diskografisindeki en keşifsel ve katartik yolculuğuna çıktı.

26 Kas 2021