Sony Music Entertainment ile ilgili hikayeler

• Hollywood oyuncuları ve medya profesyonelleri , Warner Music Group ve Sony Music Entertainment gibi büyük plak şirketleriyle asgari ücretlerde artış ve yapay zeka kullanımına karşı koruma maddelerini de içeren geçici bir anlaşmaya vardı . Detaylar: Sendikanın websitesinde yaptığı açıklamada, anlaşmanın 2021'den 2026'ya kadar olan beş yıllık dönemi kapsadığı ve yaklaşık 160 bin profesyoneli temsil eden SAG-AFTRA'nın yürütme kurulu tarafından oybirliğiyle onayl...Devamını Oku

15 Nis 2024

• Neredeyse 160 bin Hollywood aktörü ve medya çalışanını temsil eden SAG-AFTRA sendikası, Warner Music Group ve Sony Music Entertainment gibi büyük plak şirketleriyle anlaşmaya vardı . Asgari ücret artışını ve AI kullanımına karşı koruma sağlamayı içeren anlaşma, 2021'den 2026'ya kadar olan 5 yıllık dönemi kapsıyor.

15 Nis 2024

DuendeDuende

HİKAYE

The Playlist, Spotify ve müzik erişiminin son 20 yılı

21. yüzyılda müziğe ulaşım ve müzik dinleme deneyiminin temellerini atan Spotify'ın iyisi ve kötüsüyle etraflı bir profili.

Koray Soylu

·

18 Kas 2022

the-playlist-spotify-ve-muzik-erisiminin-son-20-yili
Erken aşamada startup fikrilerinizi valide edebileceğiniz ürünümüz Inodash Product Hunt'ta oylarınızı bekliyor. Nvidia , Birleşik Krallık'taki en güçlü süper bilgisayar olan 100 milyon dolarlık Cambridge-1'i piyasaya sürüyor. 7 inç ekranlı Nintendo Switch OLED modeli, 8 Ekim'den itibaren 350 dolardan satışa sunulacak Roblox, online konserler için Sony Music Entertainment ile iş birliğine gitti WhatsApp yakında çoklu cihaz desteği için gen...Devamını Oku

08 Tem 2021

149. Bölüm Transkripti

Podcast bölümümüzdeki haberlerin ayrıntıları

08 Tem 2021

149-bolum-transkripti
DuendeDuende

HİKAYE

“Seslerin uzay boşluğuna asılı kalmak üzere öylece uçup gitmediğini hissettirin.”

Müziğe duyulan tutku; mevcut sistemlerin yetersiz kaldığı yerde, yeni müziğe gelişebileceği bir alan yaratma inisiyatifi.

seslerin-uzay-bosluguna-asili-kalmak-uzere-oylece-ucup-gitmedigini-hissettirin