aposto-logo
TR
TREN

Yapay zeka ile yenilenebilir enerjiyi dijitalleştiren Werover, 350 bin dolar yatırım aldı

Yatırım, Simya VC'nin gerçekleştirdiği ikinci yatırım olarak öne çıkıyor

22 Mayıs - Girard-Perregaux - Duende
Girard-Perregaux ile birlikte

Değişmeyen dayanıklı şıklık: Girard-Perregaux Laureato 42 Girard-Perregaux Laureato 42 Çok az tasarım uzun yıllar boyu gücünü ve cazibesini sürdürebilir. 1975’ten bu yana ikonik duruşunu koruyan Girard-Perregaux ’nun Laureato modeli, zamansız tasarım harikalığıyla ilk günden beri odada ilk göze çarpan detay olmayı başarıyor. Laureato 42: Yarım asırlık geçmişinde tarzından ödün vermeden hep daha iyi özelliklerle bezenen ikonik model ; paslanmaz çelik kasası, klasik lacivert kadranı, dayanıklı harmonik yapısı, ayırt edici ve spor şıklık sunan sekizgen çerçevesiyle çağın ötesinden sesleniyor. 10,68 mm gibi mütevazı bir yüksekliğe sahip olan saat gömlek kollarının altından kolaylıkla kendini gösterirken çelik kordonu rahatlıkla takılacak bir kullanım sunuyor. Ne diyebiliriz ki; moda değişiyor ama Laureato'nun tarzı dayanıklı ve şık olmaya devam ediyor.⁣ Calibre GP01800: Laureato 'nun kalbi Girard-Perregaux ’nun Ar-Ge laboratuvarında tasarlanıp geliştirilen Calibre GP01800 'ün ritmiyle atıyor. Otomatik mekanizmanın ana plakasında dairesel süslemeler ve çeşitli gravürlerin bulunması, 54 saatlik güç kapasitesi ve köprülerin klasik Côtes de Genève ile tasarlanması gibi pek çok rafine ayrıntıyla zenginleştirilmiş olduğunu belirtmemiz şaşırtıcı olmamalı. Kalbinin onun için atacağı ikonik bir model arıyorsan Laureato 42 ’yi bu bağlantıdan inceleyebilirsin.

Daha fazlasını öğren

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

Yapay zekanın gücünden yararlanarak yenilenebilir enerjiyi dijitalleştirmek için çözümler geliştiren yerli girişim Werover, 212 ve Neo Portföy'ün girişim sermayesi yatırım fonu Simya VC'den 5 milyon dolar değerleme üzerinden 350 bin dolar yatırım aldı. Girişim, yeni yatırım ile küresel pazarda büyüme planlarına ek olarak yeni çözümler üretmek ve ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırma hedeflerini destekleyecek.

Nedir: Workup Girişimcilik Programı’nın 11. dönemine seçilen 10 girişimden biri olan Windrover, rüzgâr enerjisi odağında maliyetleri düşürmenin yanında verimliliği artırmayı ve yenilebilir enerjinin sürdürülebilirliğini sağlamayı amaçlayan bir girişim olarak karışımıza çıkıyor. Buna göre, Werover, rüzgar enerjisi için bakım önerileriyle birlikte erken aşama hasar tespiti için sağlık izleme sistemi imkanı sunuyor.

Bununla birlikte: Simya VC yönetici ortağı Selma Bahçıvanoğlu; yenilenebilir enerji, verimlilik ve sürdürülebilirlik için sunduğu çözümlerle Werover'ın işletmelerin ve toplumun geleceği açısından büyük bir potansiyele sahip olduğuna inandıklarını ifade ediyor.

  • Simya VC, ilk yatırımını Nisan ayında yapay zekâ tabanlı içerik üretim platformu Evercopy'e gerçekleştirmiş; yatırımın finansal detaylarına ilişkin herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı.
Hikâyeyi paylaşmak için:

Kaydet

Okuma listesine ekle

Paylaş

Quando

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ BAŞLIKLAR

yenilenebilir enerji

yapay zekâ

Simya V

Simya

Selma Bahçıvanoğlu

Evercopy

NEREDE YAYIMLANDI?

QuandoQuando

BÜLTEN SAYISI

🪺 Kuluçka başarısı, X Corp'un ilk satın alımı

İTÜ Çekirdek ve Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nden küresel başarı. Twitter'ın çatı şirketi X Corp'un ilk satın alımı. Türkiye, Avrupa ve ABD'den öne çıkan yatırımlar.

19 May 2023

Girard-Perregaux ile birlikte
inbusiness

YAZARLAR

Quando

Türkiye’den ve dünyadan en önemli teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve bilim haberleri.

İLGİLİ OKUMALAR

;