aposto-logo
TR
TREN

Sanki Her Şey Biraz Felaket ile ilgili hikayeler

🎬 Tereddüt Çizgisi ve Sanki Her Şey Biraz Felaket , Akdeniz sinemasına odaklanan Cinemamed Brüksel Akdeniz Film Festivali ’nden ödüllerle döndü. Bu arada: Selman Nacar imzalı Tereddüt Çizgisi , festivalin esas yarışma bölümünde En İyi Film ödülünü kazanırken, Umut Subaşı imzalı Sanki Her Şey Biraz Felaket hem Rêvolution Yarışması jürisi hem de Genç Jüri tarafından Mansiyon ödülüne değer görüldü.

17 Ara 2023

DuendeDuende

HİKAYE

Duyguların manipülasyonu: Ayvalık Film Festivali’nin ardından

Ayvalık Uluslararası Film Festivali’nin ardından, duyguları harekete geçiren birkaç filmle ilgili toplu bir inceleme.

Emre Eminoğlu

·

22 Eyl 2023

Bir Gün, 365 Saat | Kaynak: Adana Altın Koza Film Festivali • Altın Koza dönemi: 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda yarışacak filmler ve filmleri değerlendirecek jüri açıklandı. 11 filmin yer aldığı Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’ndaki filmlerden 6’sının dünya prömiyeri, 2’sinin ise Türkiye prömiyeri festival kapsamında gerçekleşecek. Dünya prömiyerleri: Alpgiray M. Uğurlu’nun Açık Kapılar Ardında ...Devamını Oku

27 Ağu 2023

DuendeDuende

HİKAYE

🎥 Festival Günlüğü: 42. İstanbul Film Festivali #4

42. İstanbul Film Festivali'nde izleme notları; Ulusal Yarışma filmleri, festival ödülleri

Emre Eminoğlu

·

26 Nis 2023

• Uluslararası Rotterdam Film Festivali , 2023'te fiziksel festivale dönüyor. 52. edisyonu 25 Ocak-5 Şubat arasında gerçekleşecek festival için ilk filmler tanıtıldı. Öte yandan: Umut Subaşı ’nın ilk uzun metrajı " Sanki Her Şey Biraz Felaket" in dünya prömiyeri, festivalin yenilikçi ve özgün yönetmenlere odaklandığı Bright Future bölümünde gerçekleşecek.

29 Eki 2022