aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Super Bowl ile ilgili hikayeler

Zappa ZamanlarZappa Zamanlar

HİKAYE

Super bowl, bir Amerikan klasiği ve klişesi

Ana spor dalları giderek ve geri dönülemez bir şekilde büyük paranın kaynağı ve hedefi hâline geliyor.

18 Şub 2024

super-bowl-bir-amerikan-klasigi-ve-klisesi
• ABD'nin Kansas şehrinde Super Bowl geçit töreni sırasında kalabalığa ateş açıldı. Saldırıda 1 kişinin hayatını kaybettiği, 9'u çocuk 21 kişinin de yaralandığı açıklandı. Olayda 3 kişi gözaltına alındı.

16 Şub 2024

• ABD'nin en büyük spor organizasyonlarından Amerikan Futbolu Ligi'nin (NFL) şampiyonluk mücadelesi Super Bowl, 11 Şubat'ta Las Vegas'ta düzenlendi. Etkinliği 123,4 milyon kişi izledi. Böylece: 2024 Super Bowl, tüm zamanların en çok izlenen Super Bowl etkinliği olmanın yanı sıra, 1969 yılında Apollo 11'in Ay'ın yüzeyine inişinden bu yana en çok reyting alan televizyon yayını olarak tarihe geçti. CNN'in haberine göre, Ay'a iniş anının 125-150 milyon kişi tarafından iz...Devamını Oku

15 Şub 2024

Super Bowl LVIII | Getty Images • ABD'nin en büyük spor etkinliği Super Bowl, üretken yapay zekanın paylaştığı bilgilerin güvenilmez olduğunu bir kez daha hatırlatmak için kullanıldı . Google Gemini ve Microsoft Copilot , önceki akşam oynanacak Chiefs-49ers maçının sonucunu tahmin etmelerini isteyen kullanıcılarla henüz oynanmayan maçın sona erdiğini söyleyerek (hâliyle) yanlış skorlar paylaştı. Nasıl çalışıyor? Büyük dil modelleri (LLM)—kabaca—belirli ...Devamını Oku

13 Şub 2024

AP • Amerikan Futbol Ligi NFL’in final karşılaşmaları olan Super Bowl 2024 şampiyonu Kansas City Chiefs oldu. İki yıl üst üst şampiyon olan takım, beş yılda üç Super Bowl kazandı.

13 Şub 2024

• 11 Şubat Pazar günü oynanan 2024 Super Bowl'un 330.000 kişiyi Las Vegas'a çekmesi ve ekonomiye 700 milyon dolarlık katkı sağlaması bekleniyor . Hatta: Dünyanın en büyük markalarının slotlarını güvence altına almak için yaklaşık 650 milyon dolar harcamasıyla ABD reklamcılık sektörü de şimdiye kadar görülmemiş bir rekorla karşılaşıyor .

12 Şub 2024

🎶 Müzik sahnesinin en görkemli gösterilerinden biri olan Apple Music Super Bowl Halftime Show ’un gelecek yılki ev sahibi açıkladı. 11 Şubat Pazar günü Nevada’daki Allegiant Stadium’da gerçekleşecek Super Bowl finalinin devre arasında Usher sahne alacak. Açıklama: Usher, aynı gün Coming Home adını verdiğini yeni albümünü de yayınlayacağını duyurdu.

01 Eki 2023

Punto Punto

HİKAYE

“2023'ün en etkili 100 insanı” listesindeki sporcular

TIME dergisi “2023'ün en etkili 100 insanı” listesini açıkladı.

14 Nis 2023

2023un-en-etkili-100-insani-listesindeki-sporcular
• ABD'de milyonlarca kişi tarafından izlenen Amerikan Futbolu Ligi'nin (NFL) Super Bowl olarak bilinen final karşılaşması öncesinde Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenler anıldı ve Kızılhaç'ın bölgedeki yardım çalışmalarının bağışlarla desteklenmesi çağrısında bulunuldu. Reklam geliri: UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunda Trabzonspor-Basel’in yapacağı maçın reklam geliri Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara bağışlanacak...Devamını Oku

14 Şub 2023

• Rihanna, geçtiğimiz Eylül ayında sosyal medya hesaplarında paylaştığı ve bir Amerikan futbol topunu tuttuğu fotoğrafla haberini verdiği Apple Music Super Bowl Devre Arası performansı için ilk resmi klibi paylaştı. Neden önemli? Rihanna'nın müziğe ve sahnelere verdiği aranın da sonu anlamına gelecek performans, 2023'ün şimdiden en çok ses getiren ve sabırsızlıkla beklenen gösterilerinden biri oldu.

14 Oca 2023