aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

hentbol ile ilgili hikayeler

• İspanya veri koruma otoritesi AEPD'den Real Federación Española de Balonmano'ya (İspanyol Kraliyet Hentbol Fedarasyonu) 27.000 € para cezası . Pandemi döneminde federasyona bağlı hentbol oyuncularına herhangi bir bilgilendirme yapmadan ve rızalarını almadan Covid-19 aşılanma durumlarına ilişkin sağlık bilgilerini topladığı gerekçesiyle federasyona para cezası verildi.

24 Tem 2023

Punto Punto

HİKAYE

Hentbol | Konyaaltı Belediyespor Hentbol Takımı Avrupa Şampiyonu

Avrupa Kupası'nda Konyaaltı Belediyespor Hentbol Takımı ilk kez şampiyon oldu.

08 May 2023

🤾🏻 Türkiye Hentbol Federasyonu (THF), Avrupa Hentbol Federasyonunun (EHF) üye ülkelerde hentbolun geliştirilerek daha ileri seviyelere taşınmasını amaçlayan "Master Plan 360" programına resmen girdi. Detaylar: EHF'nin 2020 Temmuz'da başlattığı "Master Plan 360" programı, Avrupa ülkelerinde hentbolun çok boyutlu olarak geliştirilmesini hedefliyor. Bu iş birliğiyle EHF, Türkiye'de gerçekleştirilecek ve 8-11 yaş grubunu hedefleyen altyapı gelişim programına malzeme dest...Devamını Oku

05 Nis 2023

HİKAYE

Arriba Cuba

Küba kadın voleybol takımı 1990’lara damga vurdu. Toplam on büyük şampiyonluk kazanan takımın üst üste kazandığı üç Olimpiyat altınının sonuncusu ve belki de en özeli, bir Eylül günü Sydney’de geldi.

21 Eyl 2021

• Beşiktaş Kulübü, erkek hentbol takımı antrenörü Müfit Arın, yardımcıları ve yedi oyuncuyla yollarını ayırdı.

07 Haz 2021

• Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, Kadınlar EHF Avrupa Kupası üçüncü tur ikinci maçında Kosova'nın KHF Ferizaj takımını 32-16 yenerek dördüncü tura yükseldi. Kaynak: Muratpaşa Belediyespor

10 Mar 2021

• Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet M. Kasapoğlu, bazı federasyonların başkanları ile yaptığı toplantı sonrasında koronavirüs tedbirleri kapsamında futbol, basketbol, voleybol ve hentbolda profesyonel liglerin ertelendiğini açıkladı. TFF Başkanı Nihat Özdemir ise liglerin ne zaman devam edeceğinin yapılacak çalışmaların ardından belli olacağını söyledi.

10 Mar 2021