aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

savaş uçaklar ile ilgili hikayeler

• Lübnan basını , İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyine düzenlediği hava saldırısında 9 kişinin yaralandığını duyurdu. Yaralıların hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındıkları açıklandı. Detaylar: Haberde, İsrail ordusuna ait savaş uçaklarının Sur kentine bağlı Sıddıkin beldesindeki bir eve yönelik hava saldırısında bulunduğu, hedef alınan evin yıkıldığı ve çevredeki birçok evin de büyük oranda hasar gördüğü belirtildi.

16 Nis 2024

• Yunanistan'da ana karadaki yangının da tehlikeli boyutlara ulaştığı bildirildi. Nea Anhialos şehrine yakın bir yerde bulunan bir hava üssündeki mühimmat deposunda patlamaların yaşandığı, önlem olarak üste yer alan savaş uçakları ve F-16 jetlerinin başka üslere taşındığı aktarıldı.

31 Tem 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Mescid-i Aksa'ya baskın

İsrail polisi, dün sabah Mescid-i Aksa’ya baskın düzenledi. Baskınların ardından Türkiye dahil birçok ülke olaylara tepki gösterdi.

06 Nis 2023

• ABD'nin , Birleşik Arap Emirlikleri'ne güdümlü füze muhribi ve savaş uçakları göndereceği öğrenildi. Bir adım geriden: ABD'nin kararı, Yemen'deki Husiler grubunun Birleşik Arap Emirlikleri'ne düzenlediği füze saldırılarının ardından geldi.

03 Şub 2022

• Ege Denizi'nin kuzeyinde uluslararası sularda araştırma çalışmaları yapan TCG Çeşme gemisi , Yunanistan Hava Kuvvetleri'nin savaş uçakları tarafından taciz edildi. Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, “kurallar çerçevesinde tacize gerekli karşılığın verildiğini” açıkladı.

10 Mar 2021

• Libya ordusu yetkilileri, Anadolu Ajansı'na yaptıkları açıklamada 18 Mayıs günü Ulusal Mutabakat Hükümeti güçleri tarafından Halife Hafter'e bağlı güçlerin elinden alınan stratejik önemi yüksek Vatiyye Askerî Hava Üssü 'ne cumartesi gecesi kimliği belirsiz savaş uçakları tarafından hava saldırısı yapıldığını doğruladı. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken üssün hava savunma kapasitesini artırmak için son dönemde getirilen bazı teçhizatın zarar gördüğü ifade edil...Devamını Oku

10 Mar 2021