aposto-logo
TR
TREN

Acer ile ilgili hikayeler

Intel 13. Nesil Intel Core’lu Yeni vPro Platformunu duyurdu

En kapsamlı güvenlik, üstün performans ve modern uzaktan yönetilebilirlik.

10 Tem 2023

QuandoQuando

HİKAYE

CES 2023'ten geriye kalanlar

Tüketici Elektroniği Fuarı'nda neler tanıtıldı; hangi teknolojiler öne çıktı?

İrem Denli

·

09 Oca 2023

• Google introduced 3 new Chromebooks that are built for cloud gaming from manufacturers ASUS, Acer and Lenovo — two weeks after the company announced plans to abandon its cloud gaming platform, Stadia. The devices will feature 12th Gen Intel processors and their prices will vary between $399 and $799. Furthermore: Google also partnered with cloud gaming services like Nvidia GeForce Now, Microsoft Xbox Cloud Gaming and Amazon Luna, teaming up with accessory makers su...Devamını Oku

12 Eki 2022

• Intel , iki yeni işlemcisini ve dizüstü bilgisayarlar için geliştirdiği 5G M.2 modülünü duyurdu. Ayrıntılar: "İnce ve hafif" dizüstü bilgisayarlar için geliştirilen, Iris Xe grafiklerine sahip işlemcilerden yeni Core i7 , tek çekirdekte 5 gigahertze kadar çıkabiliyor. Öte yandan: Intel 5G Solution 5000 isimli modem kartı, Sub 6 GHz özelliğini destekliyor ve bu yıl içinde Acer, ASUS, HP ve diğer markaların dizüstü bilgisayarlarında yer alması planlanıyor.

01 Haz 2021

• Acer , Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı (IFA)’nda 360 derece katlanabilen ilk 5G destekli dizüstü bilgisayarı Spin 7'yi tanıttı . Tayvan merkezli şirketin ilk 5G destekli dizüstü bilgisayarı olarak anılmasının yanı sıra, Spin 7 aynı zamanda Qualcomm’’un yeni işlemcisi Snapdragon 8cx Gen 2 5G' yi kullanan ilk cihaz oldu.

10 Mar 2021

• Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi Acer , e-spor platformu Planet9’a yapay zekâ destekli oyun içi canlı çevirmen ekleyeceğini duyurdu. SigridWave adıyla anılan özelliğin, oyun terimlerini ve jargonunu anlayacak şekilde geliştirildiği belirtildi.

10 Mar 2021

Bültenimizde her hafta Aposto! Girişim Programı'na kabul edilen girişimleri tanıtıyoruz. Bu programı hayata geçirmemizin temel sebebi, bütün zorluklarına rağmen girişimcilik yolunu tercih edenlerin desteği hak ettiğine inanıyor olmamız. Bugün uzaktan eğitim çözümü Kurslab'ı paylaşıyoruz. Bir cümleyle Kurslab çevrim içi, canlı eğitim ve gelişim platformu. En beğenilen özellikleri: Dersler canlı ve çoğunlukla birebir olduğu için eğitmenlerin kendisini iyi ifa...Devamını Oku

10 Mar 2021