aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

IPad ile ilgili hikayeler

Apple'da bir garip reklam kazası

Apple, geçen hafta düzenlediği “Let Loose” etkinliği sonrası yeni nesil iPad Pro’yu tanıtmak için “Crush!” başlıklı bir reklam filmi yayınladı. Fakat reklam, şirketi özür açıklamasına götüren bir pazarlama faciasıyla sonuçlandı. Öte yandan Apple, reklamlarıyla toplumun sinir uçlarına dokunan tek teknoloji markası değildi.

Doğa Yurduneri

·

13 May 2024

QuandoQuando

HİKAYE

Apple 'Let Loose' etkinliği: Yeni iPad’ler ve diğer her şey

Yapay zeka odaklı M4 çip, M4 çipli yeni iPad Pro, iPad Air, Apple Pencil Pro ve daha fazlası... Apple'ın Salı günü düzenlediği "Let Loose" etkinliğinde tanıttığı tüm ürünler ve Türkiye fiyatları.

10 May 2024

• Apple analisti Mark Gurman'ın Bloomberg 'deki köşesinde paylaştığı bilgilere göre, şirketin Vision Pro biriminde çalışanlar, bu cihazın da—iPhone ve Apple Watch'ta da olduğu gibi—kendisinden beklenenlerin tümünü karşılayabilmesi için 4. neslinin beklenmesi gerektiğini düşünüyor. Editörün önerisi: Gurman, bu aşamadan sonra Vision Pro’nun iPad'in yerini almasını beklediğini ifade ediyor. Analize buradan ulaşabilirsiniz.

13 Şub 2024

• Apple analisti Mark Gurman, Mart ayı sonunda biri 12,9 inç olmak üzere iki yeni iPad ile OLED ekranlı iPad Pro'nun tanıtılacağını, 13 ve 15 inçlik MacBook Air modellerinin de M3 çiple güncelleneceğini bildirdi. Böylece MacBook Air modelleri iki yıldır ilk kez güncellenmiş olacak.

30 Oca 2024

Apple • Apple , iPad'lerin kullanımını kolaylaştıran Apple Pencil 3'ü tanıttı. Seleflerinden farklı olarak USB-C girişiyle gelen ve tüm iPad modelleriyle uyumlu olan 69 dolarlık Apple Pencil 3, kullanıcılarına daha düşük gecikme süresi, gelişmiş piksel doğruluğu ve eğim hassasiyeti sunuyor. Öte yandan: Apple'ın katlanabilir bir iPad geliştirmek üzere çalışmalara başladığı bildirdi. Cihazın 2024 sonu ya da 2025 başında tanıtılması bekleniyor.

19 Eki 2023

• Apple'ın katlanabilir bir iPad geliştirmek üzere çalışmalara başladığı bildirildi. Cihazın 2024 sonu ya da 2025 başında tanıtılması bekleniyor.

19 Eki 2023

• Apple , iPad'lerin kullanımını kolaylaştıran Apple Pencil 3'ü tanıttı. Seleflerinden farklı olarak USB-C girişiyle gelen ve tüm iPad modelleriyle uyumlu olan 69 dolarlık Apple Pencil 3, kullanıcılarına daha düşük gecikme süresi, gelişmiş piksel doğruluğu ve eğim hassasiyeti sunuyor.

18 Eki 2023