aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

IPad Pro ile ilgili hikayeler

• Samsung, resmi X hesabı üzerinden yaptığı yeni bir paylaşımda Apple’ın geniş çapta tepki toplayan “Crush!” reklamına göndermede bulundu. Paylaşımda bir videoyla birlikte “Yaratıcılığı asla ezmeyeceğiz. #UnCrush” ifadelerine yer verildi. Videoda bir kadının, yerden hasar görmüş bir gitarı alarak şarkı söylemeye başladığı görüldü. Bir adım geriden: Yeni nesil iPad Pro’yu tanıtmak için yayınlanan Apple reklamında devasa bir endüstriyel hidrolik pres; kamera...Devamını Oku

17 May 2024

• Teknolojik ürünler için lüks tasarımlar geliştiren Caviar, yeni nesil iPad Pro için Deadpool ve Wolverin ’den ilham alarak hazırladığı özel tasarımı duyurdu. Gövdesinde 24 ayar altın ve titanyum malzeme kullanılacak olan özel tasarımlı iPad Pro, yalnızca 99 adet üretilecek. Cihazın teknik özellikleri ise orijinal iPad Pro ile tamamen aynı olacak. Rakamlar: Caviar, özel tasarımlı iPad Pro’yu 11 inç ve 13 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneğiyle...Devamını Oku

17 May 2024

QuandoQuando

HİKAYE

Apple 'Let Loose' etkinliği: Yeni iPad’ler ve diğer her şey

Yapay zeka odaklı M4 çip, M4 çipli yeni iPad Pro, iPad Air, Apple Pencil Pro ve daha fazlası... Apple'ın Salı günü düzenlediği "Let Loose" etkinliğinde tanıttığı tüm ürünler ve Türkiye fiyatları.

10 May 2024

QuandoQuando

HİKAYE

Apple, yeni iPad Pro reklamıyla müşterilerini kırdı

Apple CEO'su Tim Cook'un X hesabından paylaştığı yeni iPad Pro tanıtım videosu, yaratıcı sektörlerin tepkisini çekti. Bir zamanlar pazarlama devi olarak bilinen şirket müşterilerine yabancılaştığı için eleştiriliyor.

10 May 2024

• Apple, Salı günü düzenlediği etkinlikte yeni iPad Pro modellerine getireceği M4 çipini tanıttı . Yeni çip ile şirket, iPadOS'un AI gerektiren görevlerdeki performansını iyileştirmeye odaklanıyor. M4 çipi, 38 trilyon işlem kapasitesiyle yapay zeka özellikli PC’lerde bulunan nöral işleme birimlerinden daha hızlı. Ayrıntılar: Türkiye'deki kullanıcılar için iPad pro 11 inç başlangıç fiyatı 46 bin lira, iPad Pro 13 inç başlangıç fiyatı 60 bin lira olarak belirlend...Devamını Oku

09 May 2024

• Mark Gurman, Bloomberg'deki yazısında Apple'ın M3 çipli iPad Pro ve M2 çipli iPad Air modellerini Mayıs başında piyasaya süreceğini iddia etti . Gurman, şirketin karmaşık yeni üretim tekniklerinin Mart-Nisan gibi tanıtılması beklenen cihazların gecikmesine neden olduğunu ifade etti.

02 Nis 2024

• Apple analisti Mark Gurman, Mart ayı sonunda biri 12,9 inç olmak üzere iki yeni iPad ile OLED ekranlı iPad Pro'nun tanıtılacağını, 13 ve 15 inçlik MacBook Air modellerinin de M3 çiple güncelleneceğini bildirdi. Böylece MacBook Air modelleri iki yıldır ilk kez güncellenmiş olacak.

30 Oca 2024

• Apple analisti Mark Gurman, Apple'ın 2024 başında donanıma yönelik büyük duyurular yapacağını öne sürdü. Gurman, şirketin Mart ayında yeni nesil M3 çipli iPad Pro, M2 çipli iPad Air ve M3 çipli MacBook Air'ı tanıtacağını tahmin ediyor.

12 Ara 2023

• Apple analisti Mark Gurman , önümüzdeki Mart ayında farklı ekran boyutlarına sahip iki yeni iPad Air, OLED ekrana sahip yeni iPad Pro ve M3 işlemcili bir MacBook Air'in tanıtılabileceğini öne sürdü.

08 Ara 2023