aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Europa ile ilgili hikayeler

QuandoQuando

HİKAYE

Jüpiter'in uydularında yaşam arayacak JUICE görevi başladı

JUICE uzay aracı, 8 yıllık yolculuğun ardından Jüpiter'in uydularında yaşam ihtimalini araştıracak

17 Nis 2023

Öneri programımız kapsamında iki arkadaşını bültenimize abone yapan herkese bir aylık MUBI üyeliği hediye ediyoruz. Bu bağlantıdan abone olduklarına emin olduktan sonra iki arkadaşınızın da bilgilerini [email protected]'a gönderin ve üyelik kazanın. 02 Şubat: Michelangelo Antonioni ’nin Cannes’da Jüri Özel Ödülü kazanan romantik filmi Batan Güneş / L'Eclisse , Monica Vitti ’yle Alain Delon ’u bir araya getirmişti. 03 Şubat: Claire Denis ’in 2022 tarih...Devamını Oku

02 Şub 2023

• Selman Nacar , 70. San Sebastian Film Festivali'nde Tereddüt Çizgisi filmiyle WIP Europa ödülünün sahibi oldu. Yönetmen aynı ödülü geçen yıl İki Şafak Arasında ile almıştı. Festivalde Altın İstiridye ödülünün verildiği ana yarışmayı kazanan film bugün belli olacak.

24 Eyl 2022

Yuzu MagYuzu Mag

HİKAYE

CASA CIPRIANI

Bir iyilik borcuyla ortaya çıkan efsanenin son numarası

02 Eyl 2022

Måneskin Source: Europa FM 5- And the 12 points go to Italy: Måneskin What is it? Concert. Italian glam rock band Måneskin, the winner of the 65th Eurovision Song Contest is coming to Istanbul. Where? KüçükÇiftlik Park When? July 23 Why should you go? To listen to their first-place song Zitti E Buoni live. Duly noted: Angelina Jolie and her daughter Shiloh Jolie-Pitt were photographed enjoying the band’s live performance. Here you go.

17 Tem 2022

🪐 Outer space : Europa's resemblance to Greenland bodes well for possible life on Jupiter's moon 🕵️‍♂️ Storytime : He was a penniless donor to the far right. He was also a Russian spy. 🇪🇺 Opinion : Marine Le Pen's Plan for Europe would be a gift to Putin.

21 Nis 2022

kitapyurdu.com "Kurmacaya ihtiyacımız var mı? Her kitabı ille de bitirmemiz mi lazım? Yeni mecra ve formatlar okuma deneyimimizi nasıl etkiliyor? Bakış açımızı onaylamak için mi, yoksa sorgulamak için mi okuruz? "En büyük" romancılara kim, neye göre karar veriyor? Uluslararasılaşma eserlerin içeriğini nasıl etkiliyor? Yazar biyografileri ne işe yarar? Roman yazmak artık bir "iş" haline mi geldi? Tim Parks Ben Buradan Okuyorum ’da bu sorulara cevap ararken, y...Devamını Oku

22 Haz 2021