aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Ni An ile ilgili hikayeler

QuandoQuando

HİKAYE

Spotify, ücretsiz abonelere şarkı sözü limiti getirdi

Spotify, ücretli abonelerini artırma stratejisinin bir parçası olduğu tahmin edilen bir değişiklikle şarkı sözlerini ödeme duvarının arkasına taşıdı.

03 May 2024

• Nissan , Pekin Otomobil Fuarı kapsamında elektrikli araç gamını genişletme planlarını duyurdu. Şirket, 2027 yılına kadar 16 yeni elektrikli ve hibrit model piyasaya sürerek ürün gamını "agresif bir şekilde" elektriklendirmeyi hedefliyor.

30 Nis 2024

• Japonya merkezli Toyota, Çin merkezli Tencent ile ortaklık kurarken Japonya merkezli Nissan, Çin merkezli Baidu ile biraraya geldiğini duyurdu . Sektörlerinde dünya lideri iki markanın Çin merkezli yapay zeka şirketleriyle beraber çalışmaya başlaması, Çin'deki otomobil sektörünün rekabette daha da öne çıkmasını sağlayabilir. Detaylar: Toyota, Tencent teknolojisini kullanarak üreteceği aracını bu yıl satışa çıkaracağını açıkladı. Nissan ise Baidu ile AI ve ...Devamını Oku

27 Nis 2024

• 1 Nisan 2022 tarihinden bu yana Genel Müdür olarak görev yapan Charbel Abi Ghanem , 2021 yılında şirket içinde yaşanan krizle zor bir dönem geçiren Nissan Türkiye’ye Belçika’dan atanmış ve markayı kısa sürede eski başarılı günlerine geri döndürmüştü. Şimdi: Ghanem, 1 Nisan 2024 tarihi itibariyle Nissan Türkiye Genel Müdürü sorumluluğuna ek olarak, Avrupa Bağımsız Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.

26 Mar 2024

• Nissan , 2010 yılından bu yana 1,3 milyondan fazla kullanıcı ile buluşturduğu Juke modelinin Avrupa ön gösterimini dijital ortamda yaptı. Nissan, sevilen ilk nesil Juke'un ardından, müşteri beklentilerine cevap olarak sarı gövde rengini yeniden sunuyor.

05 Mar 2024

• İTÜ İleri Araç Teknolojileri Araştırma Merkezi (İLATAM) ve Sürdürülebilir Mobilite İnisiyatifi'nin (SMİ) birlikte organize ettiği Sürdürülebilir Mobilitenin Geleceği Zirvesi yapıldı. Açıklama: Zirvede konuşan SMİ Başkanı Hakan Doğu, Türkiye'nin gelecek dönem için en büyük sıkıntısının düşük elektrikli araç üretimi olduğunu belirtti. Doğu, "Ül kemizdeki bu ekosistemi canlandırabilmemiz için sanayi stratejimizden pazar stratejimize her şeyi sıfırlamamız ve yeniden...Devamını Oku

28 Şub 2024

• Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu TürkTraktör , kuruluşunun 70. yılında 1.111.111’inci traktörünü banttan indirdi.

28 Şub 2024

• Fiat, Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı bağlanabilirlik uygulaması olan Fiat Connect'i duyurdu . Detaylar: Uygulama; araç sağlık durumu, park lokasyonu, kaza anında ambulans yönlendirme gibi hizmetlerin yanı sıra uzaktan kapı açma/kapama işlevi ve yakıt seviyesi gibi bilgileri kullanıcılara sunuyor.

28 Şub 2024

ParetoPareto

HİKAYE

UAW'nin sıradaki hedefi 13 yeni otomobil üreticisi

UAW, grevden elde edilen ivmeyi genişletmek için 150 bin çalışanı daha örgütlemeyi planlıyor.

01 Ara 2023

Nissan Qashqai e-Power | Motor1 • Nissan, Birleşik Krallık'taki Sunderland fabrikasında Nissan Qashqai, JUKE ve LEAF modellerinin %100 elektrikli versiyonlarının üretileceğini açıkladı. Şirketin üretim planı üç gigafabrika ve 3 milyar sterline ulaşan yatırımdan oluşacak.

27 Kas 2023