Bentley ile ilgili hikayeler

• Birleşik Krallık merkezli lüks otomobil üreticisi Bentley, yeni Continental GT modelini tanıttı. Aracın 0’dan saatte 100 kilometre hıza 3,2 saniyede çıkabildiği ve saatte maksimum 355 kilometre hıza ulaşabildiği belirtildi.

03 Tem 2024

• İngiltere merkezli otomobil üreticisi Bentley, İstanbul’dan ilham alarak tasarladığı “İstanbul Silüeti Koleksiyonu” isimli yeni otomobil koleksiyonunu tanıttı. “ Continental GT Azure ”, “ Flying Spur Azure ” ve “ Bentayga Azure ” isimli üç modelden oluşan koleksiyonun Kız Kulesi, Galata Kulesi, İstanbul Boğazı ve Sultanahmet Camii'nden ilham aldığı belirtildi. Önemli ayrıntı: Koleksiyondaki araçların her birinden yalnızca 1 adet üretilecek. Araçlar, sadece...Devamını Oku

22 Haz 2024

Zappa ZamanlarZappa Zamanlar

HİKAYE

Lüksün önlenemez yükselişi

Pandemi, zenginlerin tüketim alışkanlıklarındaki yaratıcılıklarını kamçıladı. İsviçre'deki dağ evinizde güneş doğarken karın aldığı renge boyanmış ultra-kişisel lüks araba dünyasından Birkin çantalara, lüks ve ayrıcalığı işaretleme gücü.

21 Nis 2024

luksun-onlenemez-yukselisi
Macallan Horizon | Bentley • The Macallan , 200. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak Bentley Motors ile tek malt viski üretti. The Macallan Horizon olarak adlandırılan tek malt viski, Bentley'nin "zanaatkarlık, yaratıcılık ve yenilikçiliğe yönelik ortak bağlılık” olarak tanımladığı işbirliğinden ortaya çıkan ilk ürün.

23 Mar 2024

The Macallan , 200. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak Bentley Motors ile tek malt viski üretti. The Macallan Horizon olarak adlandırılan tek malt viski, Bentley'nin "zanaatkarlık, yaratıcılık ve yenilikçiliğe yönelik ortak bağlılık” olarak tanımladığı işbirliğinden ortaya çıkan ilk ürün. Bir adım geriden: Macallan ve Bentley Motors, küresel marka ortaklıklarını Temmuz 2021'de başlattı. Bir yıl sonra marka, The Macallan Horizon için prototip şişe tas...Devamını Oku

20 Mar 2024

• Volkswagen Grubu'na ait lüks markalardan Porsche, Bentley ve Audi'nin ABD'ye ithalatı durduruldu ve bazı araçlara gümrükte el konuldu . Detaylar: Karar, söz konusu araçlardaki bir parçanın Çin'de zorla işçi çalıştırılarak üretilen malların ithalatına karşı yasaları ihlal ettiğinin tespit edilmesinin ardından alındı. Financial Times 'ın haberine göre, yasaklı parça değiştirilirken birkaç bin Audi, yaklaşık 1.000 Porsche lüks otomobil ve birkaç yüz Bentley'e el k...Devamını Oku

28 Şub 2024

• Volkswagen; Audi, VW, Seat, Lamborghini, Bentley, Ducati ve Porsche'nin içlerinde olduğu tüm markalarının Twitter'daki bütçeli reklam faaliyetlerinin tamamını durdurduğunu açıkladı.

28 Kas 2022

HİKAYE

Vegan Deri: Vegea

Üzümün tekstile uzanan yolculuğu

25 Kas 2022

vegan-deri-vegea
• British carmaker Bentley is looking to expand its presence in the electric vehicle market by creating a new model every year for the five years following 2025, the company said. Bentley Driving the news: Bentley's EV push comes immediately after profits skyrocketed in 2021, surging to €389 million from €20 million the year before.

16 Mar 2022

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Volkswagen AG’nin yeni odağı

Elektrikli, dijital ve otonom bir Volkswagen

10 Mar 2021

volkswagen-agnin-yeni-odagi