aposto-logo
TR
TREN

Gazete Pencere ile ilgili hikayeler

• Meclis Başkanlığı'na verilecek yeni yargı paketinin içinde AYM'nin geçen yıl iptal ettiği “Örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işleme” maddesinin ayrıntılandırılarak başka bir maddeye taşınacağı aktarıldı. Gazete Pencere 'den Nuray Babacan , örgüt üyeliği olmayanlara örgüt üyesinden bile fazla ceza verilmesi sonucunu doğuran bu "muallak" fıkranın yeniden kaleme alındığını ve AYM’nin itirazları doğrultusunda suça açıklık getirildiğini yazdı.

15 Şub 2024

• Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ittifak ortağı MHP lideri Devlet Bahçeli’nin geçen Çarşamba günü yaptığı görüşmede Cumhur İttifakı'nın İstanbul ve Ankara adaylarının netleşmeye başladığı iddia edildi. Detaylar: Gazete Pencere’den Tolga Balcı, ittifakın İstanbul adayının eski Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olduğunu, Ankara için ise eski Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un öne çıktığını iddia etti.

06 Ara 2023

AA • MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, asgari ücret artış oranının geçmiş 6 aylık enflasyon oranına, yine son 6 ayın ekonomik büyüme oranı eklenerek belirlenmesi önerisinde bulundu. Bununla birlikte: ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın ise çalışanlara enflasyon oranı ile birlikte refah payının verilmesi gerektiğini ifade etti. Ek olarak: Gazete Pencere'nin haberine göre , AK Parti kurmayları asgari ücretteki artışın %40 civarında kalabileceğini ve 16 bin lira o...Devamını Oku

06 Ara 2023

• Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ittifak ortağı MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Çarşamba günü yaptığı görüşmede Cumhur İttifakı'nın İstanbul ve Ankara adaylarının netleşmeye başladığı iddia edildi. Detaylar: Gazete Pencere’den Tolga Balcı, ittifakın İstanbul adayının eski Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olduğunu, Ankara için ise eski Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un öne çıktığını iddia etti.

01 Ara 2023