aposto-logo
TR
TREN

Mark Cavendish ile ilgili hikayeler

Mark Cavendish: Never Enough (2023) 📌 Bir belgesel : Mark Cavendish: Never Enough , 2023 (Yönetmen: Alex Kiehl) | Netflix 📌 Bir film: Gran Turismo , 2023 (Yönetmen: Neill Blomkamp) | Gösterimde 📌 Bir soundtrack: Oppenheimer (Original Motion Picture Soundtrack), Ludwig Göransson 📌 Bir kitap: Türkiye’de Sanatın Tarihi: Müze , Derleyenler: Ayşe H. Köksal & Esra Aliçavuşoğlu 📌 Bir radyo: Kiosk Radyo , Brüksel’deki tarihi Parc Royal’...Devamını Oku

27 Ağu 2023

🚴 Quick Step-Alpha Vinyl, Tour de France takımına, koronavirüs testi pozitif çıkan Tim Declercq’in yerine birinci yedek Florian Senechal’in dahil edildiğini açıkladı. Böylece Mark Cavendish, birinci yedek konumuna geldi. Neden önemli? 37 yaşındaki Cavendish geçtiğimiz yıl, Eddy Merckx’e ait 34 Fransa Bisiklet Turu etap galibiyeti rekorunu egale etmişti.

29 Haz 2022

Mark Cavendish, Cycling Weekly 🚲 Büyük Britanya Ulusal Yol Şampiyonası erkekler yarışını Mark Cavendish (Quick-Step Alpha Vinyl), kadınlar yarışını ise Alice Towers (Le Col-Wahoo) kazandı. Fransa Bisiklet Turu: Mark Cavendish, 1 Temmuz Cuma günü başlayacak olan Tur 'da yarışmayacağını açıkladı.

28 Haz 2022

Punto Punto

HİKAYE

Kıtaları Birbirine Bağlayan Yarış: Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

Yarışın sportif yönü bir yana Asya ile Avrupa kıtalarını kavuşturan bu topraklarda izleyicileri ekrana bağlayacak.

Eren Büyükyavuz

·

09 Nis 2022

Kaynak: Japan Times Badminton Endonezya Masters turnuvasında Anders Antonsen'i 21-17, 21-11'lik iki setle yenen dünya 1 numarası Kento Momota şampiyon oldu. Kento böylelikle 2020 yılının Ocak ayında geçirdiği ağır trafik kazasından sonra ilk kupasını kazandı. Kaynak: Sports Net Golf Mayıs ayında geçirdiği trafik kazası sonucunda vücudunda kırıklar oluşan Tiger Woods, sosyal medya hesabından antrenmanlara başladığını belirten bir video yayınladı. Kaynak...Devamını Oku

23 Kas 2021

• 2021 Fransa Bisiklet Turu için hazırladığımız Sesli Sporlar programının ikinci bölümünde Burcu Biçer, müzisyen Müge Çığ'ı konuk alırken Hood Base 'in katkılarıyla turun rotasına yakın Lyon kentinde doğmuş elektronik müzik bestecisi Jean-Michel Jarre, new age kültürü, bestecinin Türkiye ve Alman elektronik müziğine etkilerini ve turda yaşanan Mark Cavendish'in 34. etap galibiyetini ve Tadej Pogacar'ın sarı mayosunu konuştular.

12 Tem 2021

• Fransa Bisiklet Turu'nda 10. etap (Albertville > Valence) geride kalırken Deceuninck-Quick-Step takımından 36 yaşındaki Mark Cavendish etabın galibi oldu. Neden önemli? Bu sonuçla bu yıl turdaki üçüncü, toplamda ise 33'üncü TdF etap zaferini kazanan Cavendish, tur tarihinde en çok etap kazanan Eddy Merckx'in (34) rekoruna yaklaştı. Sarı mayo: On etap sonunda UAE Team Emirates takımından Tadej Pogačar, turun genel klasman bölümünde lider konumda.

07 Tem 2021