aposto-logo
TR
TREN

Ataşehir ile ilgili hikayeler

SpektrumSpektrum

HİKAYE

İstanbul birinci bölge: 2018 sonuçları, öne çıkan adaylar

İstanbul Anadolu yakasını kapsayan bölgede hangi parti kimi aday gösterdi?

Bartu Özden

·

11 May 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Zincirin son, suçlamanın ilk halkası: Müteahhitler #Gaziantep

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerden biri de Gaziantep'ti. Çok sayıda ilçenin etkilendiği kentin Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep'te yaşanan yıkımı “60 bin nüfuslu ilçenin yarısı yok oldu” ifadeleriyle anlatmıştı.

İlkim Emirler

·

07 Nis 2023

apéroapéro

HİKAYE

Yılın Tabakları

Bir yılın anılarını yemek anları üzerinden tazeliyoruz.

Berkok Yüksel

·

28 Ara 2022

Cemre Zekiroğlu - Partnership Manager Ben İstanbul'daki şahsi eğlence tarihimi üniversiteye başladığım yılla başlatabilirim. Anadolu Yakası'nın uzak bir köşesinde üniversite okusam da her cuma akşamını Taksim'de ve İstiklal Caddesi'nde geçirirdik. 2010'ların başında "shot bar" furyası vardı, İstiklal Caddesi'nde de shot barlar türemişti. Öncesinde Balkan Lokantası'na gidip hızlıca yemek yemek bizim gibi üniversiteye yeni başlayanların önemli keşiflerindendi. Bağımsız ...Devamını Oku

18 Eki 2022

DünyahaliDünyahali

HİKAYE

Yeşil İş Ödülü Finalisti UnoMoi ile Röportaj

Dünyanın kısıtlı kaynaklarını göz önüne alarak da şık giyinebiliriz.

12 Ağu 2022

🥄 İstanbul’un çorba durakları

Yazın uzun gecelerinin sonunda kendine gelmek için ya da hafif bir öğün için bir can kurtaran, yenilir mi içilir mi tartışmalarının başrolü: çorba.

Eylül Belden

·

26 Haz 2022

• Migros , online hizmetler sunan Migros One'ın bünyesinde "Migros Yemek" adındaki online yemek platformunu kurdu. İstanbul'un Ataşehir ilçesinde hizmete başlayan platformun tüm şehirlerde hizmet vermesi hedefleniyor.

14 Haz 2022

• İstanbul'un Ataşehir ilçesinde atık kâğıt toplayıcılarına yönelik operasyon düzenlendi ve yaklaşık 200 kişi gözaltına alındı. Operasyonda atık kâğıtların toplandığı alanlar yıkılırken çekçek arabalarına da el konuldu. Kâğıt toplayıcılarının İstanbul İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezi'ne sevk edildiği, merkezdeki işlemlerinden sonra sınır dışı edileceği bildirildi. Neler olmuştu? İstanbul Valiliği, atık toplamanın çevre ve halk sağlığı gibi sorunlara sebep olduğu...Devamını Oku

18 Eki 2021