aposto-logo
TR
TREN

hamburger ile ilgili hikayeler

• Yemeksepeti , Türkiye için 2023 Pizza Raporu ’nu yayımladı. Pizza siparişleri 2023 yazında geçen yılın aynı dönemine kıyasla %26 artarken genel sıralamada kebap ve hamburgerin ardından 3. sırada yer aldı. Favoriler: 2023’ün en çok tercih edilen 10 pizzası karışık, pepperoni , sucuklu, peynirli, kavurmalı, tavuklu, kaburgalı, mantarlı, balıklı, sebzeli olarak sıralandı.

11 Kas 2023

apéroapéro

HİKAYE

Kültür eti ABD pazarına giriyor

Kültür eti, Eat Just ve Upside Foods’a verilen tam onayla ABD pazarına girmeye hazırlanıyor.

24 Haz 2023

Bira yancılarının şampiyonlar ligi somx Bohemien Pilsener & Smash Cheeseburger Bugün dünyada satılan dört biradan üçü Pilsener. Hamburger de benzer şekilde en çok tercih edilen yemeklerin başında geliyor. Bu ikili oldukça basit ve beklentiden uzak görünürken taproomx hâlleri, söz konusu sadeliğin içinde beklenmedik şekilde derinliğe sahip. Mekânın basitliğe yaklaşımını ve detaylara verdiği önemi aktarımında en doğru eşleşmedeyiz: somx Bohemian Pilsener’i...Devamını Oku

14 Haz 2023

Finans yayını Exante , cari açığı ve alım gücünü tartışıyor. Cari açık, alım gücü CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, dünyada McDonalds’ın olduğu ülkelerdeki alım gücünün karşılaştırılmasında kullanılan ‘Big Mac endeksi’nin bir benzerini hesapladı. Tekin'in paylaştığı verilere göre Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçildiği 2018 yılında hamburger, patates kızartması ve içecekten oluşan bir Big Mac menünün fiyatı 13,95 TL iken, aynı menü bugün 135 TL'ye yük...Devamını Oku

23 Nis 2023

EXANTEEXANTE

HİKAYE

Cari açık, alım gücü

Nurettin Canikli, AK Parti'nin 5 yıllık ekonomik vaatlerini ele aldığı bir tweet dizisi paylaştı

19 Nis 2023

SOLİSOLİ

HİKAYE

Mahallede Bi' Tek: Moda

SOLİ community ile Moda'da bir "gün" buluştuk.

23 Oca 2023

• Emily in Paris'in 3. sezonunun ilk bölümünde yer alan McDonald's'ın baget hamburgeri, Fransa'daki şubelerinde McBaguette ismiyle satışa sunuluyor. Menünün yanında klasik patates kızartması ve içeceğin yanı sıra makaron da yer alıyor.

14 Oca 2023

20'lik20'lik

HİKAYE

Nerede o eski hamburgerler?

Alım gücüne duyulan nostalji: “Big Mac Endeksi” nedir?

Selen Nasırlıer

·

12 Oca 2023

Aposto IstanbulAposto Istanbul

HİKAYE

Late night eats

Taste-Forward, Sort-of-Late Night Eats.

Berkok Yüksel

·

25 Ara 2022

ParetoPareto

HİKAYE

Alışverişte "Biri Bizi Gözetliyor" dönemi

Dijitalleşme ile müşterileri hakkında topladığı verileri analiz ederek değere dönüştürebilen markalar, kişiselleştirilmiş alışveriş çağını başlattı.

İrem Özbay

·

21 Eki 2022