aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

AT&T ile ilgili hikayeler

• ABD Federal İletişim Komisyonu ( FCC) , kullanıcıların konum verilerini yasa dışı bir şekilde sattıkları için 4 telekomünikasyon devine toplamda 200 milyon dolar ceza verdi. Ayrıntılar: Karar kapsamında AT&T’nin 57 milyon dolar, Verizon’ın 47 milyon dolar, Sprint’in 12 milyon dolar, T-Mobile US’in ise 80 milyon dolar ceza ödeyeceği ifade edildi.

01 May 2024

• ABD merkezli telekom şirketi AT&T, iki hafta önce dark web'de yayımlanan veri setlerini incelediklerini ve izinsiz erişim iznine rastlamadıklarını açıkladı . Yapılan ilk incelemelerde sızan verilerin 7,6 milyon aktif ve 65,4 milyon eski kullanıcıya ait olduğu tespit edildi. Sızıntının şirketten mi iş ortaklarından mı kaynaklandığına yönelik inceleme sürüyor.

02 Nis 2024

• Dr. Soner Canko , İş Bankası iştiraki Moka Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu’nun yeni yönetim kurulu üyesi olarak atandı. • Eddie Wu, Daniel Zhang'ın yerine Alibaba Group CEO'su olacak. • Murat Çolakoğlu, Haziran ayı itibariyle L’Oréal Türkiye’nin Ülke Kurumsal Dijital Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaya başladı. • Buket Erşan, Fibasigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı; Erkin Gürel, Teknik ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevin...Devamını Oku

23 Haz 2023

• AT&T reported better-than-expected results in Q4, triggering a 6% rise in its shares despite a weak earnings forecast for 2023. During Q4 of 2022, the US telecom giant added 656,000 postpaid phone subscribers and 280,000 Fiber customers during the quarter, ending the year with a 2.9 million net subscriber addition.

26 Oca 2023

• Verizon forecasted annual profit below expectations as the growth led by the pandemic slowed down and the company increased spending on 5G technology. Once the top communication company among post-paid customers, Verizon last year lost subscribers to AT&T and T-Mobile, which offered more affordable plans or had better 5G networks.

25 Oca 2023

• AT&T'nin WarnerMedia birimi, Discovery ile 43 milyar dolarlık birleşme anlaşmasını tamamladı. İki şirketin ortak ismi "Warner Bros Discovery" oldu.

02 Oca 2023

• AT&T'nin WarnerMedia birimi, Discovery ile 43 milyar dolarlık birleşme anlaşmasını tamamladı. İki şirketin ortak ismi "Warner Bros Discovery" oldu.

26 Ara 2022

• Warner Bros Discovery, yeniden yapılanmanın şirkete maliyetinin daha önceki tahmin olan 4,3 milyar doları aşarak 5,5 milyar dolara ulaşacağını ve sürecin 2024'ün sonuna kadar devam etmesinin beklendiğini açıkladı. Bir adım geriden: Hollywood Reporter geçtiğimiz hafta Discovery ve AT&T'nin bünyesinde bulunan WarnerMedia'nın birleşmesinden doğan şirketin Wonder Woman'ın yeni filminin planlandığı gibi ilerlemeyeceğini açıkladığını bildirmişti.

19 Ara 2022

ParetoPareto

HİKAYE

Çanlar kimin için çalıyor?

İklim değişikliğinin her geçen gün daha yıkıcı sonuçlarının ortaya çıkması şirketlerin bedel ödemesine ve riskleri azaltmak için birçok adım atmasına neden oluyor.

İrem Özbay

·

11 Kas 2022

Punto Punto

HİKAYE

Bir sporcudan fazlası: LeBron James

LeBron James’in saha dışı yatırımları ve sosyal etkisi

03 Eyl 2022