ATA İttifakı ile ilgili hikayeler

• ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan , gerçekleştirdiği basın toplantısında ikinci tur seçiminde Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğini açıkladı. Oğan, açıklamasında " Millet İttifakı, Cumhur İttifakı karşısında yeterli başarıyı gösterememiş, istikrar faktörünü ıskalamıştır. Millet İttifakı bizi ikna edememiştir. Bize oy veren seçmenlerin de sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemelerini talep ediyorum" ifadelerini kullandı. Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, ...Devamını Oku

23 May 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

🔔 Ümit Özdağ, destek kararını Kılıçdaroğlu ile birlikte yarın 11'de açıklayacak

Özdağ, ikinci tur seçiminde hangi adayı destekleyeceği kararını yarın 11.00'de Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte açıklayacağını söyledi.

23 May 2023

umit-ozdag-des
Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Oğan'dan Erdoğan'a destek: Şimdi ne olacak?

ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Cumhur İttifakı'nın adayı Erdoğan'ı destekleyeceğini duyurdu.

İlkim Emirler

·

23 May 2023

ogandan-erdogana-destek-simdi-ne-olacak
• Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ , bugün saat 11:00'de partisinin genel merkezinde cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda hangi adayı destekleyeceklerini açıklayacaklarını duyurdu. Özdağ da ATA İttifakı'nın dağıldığını belirtti. Zafer Partisi'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda da şu ifadeler kullanıldı: Öte yandan: AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, dün Zafer Partisi lideri Özdağ'ı ziyaret etti. Kurtulmuş, "Türkiye'nin meselelerinden birisi gö...Devamını Oku

23 May 2023

• Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu , dağılan ATA İttifakı'nın bileşenlerinden Adalet Partisi'nin lideri Vecdet Öz ile görüştü. Öz, "Demokrasinin devam etmesi için Kılıçdaroğlu’nun şahsına destek kararı çıktı. Bizler Atatürkçü ve Türk milliyetçisiyiz" dedi. Kılıçdaroğlu ise "Bir var olma ve yok olma mücadelesi veriyoruz. Türkiye aydınlığa çıkacak ya da karanlığa sürüklenecek" diye konuştu.

23 May 2023

Aposto GünsonuAposto Günsonu

HİKAYE

Sinan Oğan, Erdoğan'ı destekleyecek

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunda %5,17 oy oranına sahip olan ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğini açıkladı.

İlkim Emirler

·

22 May 2023

sinan-ogan-erdogani-destekleyecek
Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

🔔 Ümit Özdağ’dan Sinan Oğan açıklaması

Sinan Oğan'ın açıklamasının ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Bu açıklama Zafer Partisi’ni temsil etmemekte ve bağlamamaktadır" dedi.

22 May 2023

umit-ozdagdan-sinan-ogan-aciklamasi
Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

🔔 Oğan: Millet İttifakı bizi ikna edememiştir

ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, gerçekleştirdiği basın toplantısında ikinci tur seçiminde Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğini açıkladı.

22 May 2023

ogan-millet-ittifaki-bizi-ikna-edememistir
• İyi Parti lideri Meral Akşener , 14 Mayıs seçimi sonrası yaptığı ilk açıklamada, ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ile görüşmediğini, bu konuda Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yetkili olduğunu belirterek, " Oğan ya da bir başka arkadaşımız, İnce de dahil, her türlü görüşme yetkisini, talepleri varsa o talepleri yerine getirme yetkisini verdik. Her türlü görevi, talebi yerine getirebilir" dedi. Öte yandan: Gelecek Partisi lider...Devamını Oku

22 May 2023

• Cumhurbaşkanı seçiminin ilk turunda ATA İttifakı'nın aday olarak gösterdiği Sinan Oğan , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda seçimin ikinci turunda kime destek vereceğini bugün saat 17.00'de Ankara'da düzenleyeceği basın toplantısında açıklayacağını duyurdu. Bununla birlikte: Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ da Oğan'ın bugün bir açıklama yapacağını, partisinden ise bir açıklama gelmeyeceğini belirtti . Bir adım geriden: Geçtiğimiz Cuma günü Özdağ, Kıl...Devamını Oku

22 May 2023