aposto-logo
TR
TREN

Doğuş Grubu ile ilgili hikayeler

• Getir kurucusu Nazım Salur , sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şirketin geçtiğimiz yıl üçte bir hissesini alarak ortak olduğu elektronik ticaret platformu n11.com’un tamamını satın aldığını duyurdu. Salur, “ n11.com ’u kurup büyüten ortaklarımız Doğuş Grubu ve SK Holdings’e bugüne kadar yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni bir n11 yakında” açıklamasını yaptı.

05 Haz 2023

• Doğuş Grubu CEO'su Ferit Şahenk, bir kurumsal yatırımcının, yeme-içme ve eğlence sektörü markası olan d.ream'in %20'sine ortak olacağını söyledi. Sözcü'nün haberine göre yeni hissedar, Katar devleti varlık fonu Qatar Investment Authority (QIA) olacak.

01 Haz 2022

• IPS İletişim Vakfı'nın medya sahipliği alanındaki raporu, takipçi paylarına göre ilk 10'daki Sözcü ve Korkusuz hariç sekiz gazetenin iktidara yakın gruplara ait olduğunu gösterdi. Haber ajansları üzerindeki denetimin ve medyanın finansmanında ve dağıtım ağlarında siyasi kontrolün yüksek olduğu ifade edildi. Kaynak: Para Analiz Televizyon, internet ve radyo: Rapora göre en çok izlenen 10 kanaldan FOX TV hariç dokuzu ve en çok ziyaret edilen ilk 10 haber sites...Devamını Oku

14 Ara 2021