Kaan Walsh ile ilgili hikayeler

Galata arşivinden Fotoğraf: Kaan Walsh SOLİ GALATA ARŞİVİ 27 Ekim 2022 15.05 - Barkın (Özdemir) ile Galata teraslarında . “Şişhane’den Frej Apartmanı’nı takip ederek Büyük Hendek Caddesi’nden giriyoruz Galata’ya, Barkın (Özdemir)’la. Devamında teraslara tırmanacak, kule, kiliseler ve damların arasından bakacağız İstanbul’a, Boğaz’a ve denize.” 11 Temmuz 2021 09.00 - Hazal (Yılmaz) ile Galata binalarının anımsamalarında . “2000’lerin başlarında Gala...Devamını Oku

22 Nis 2023

SoliSoli

HİKAYE

The showcase of neighborhoods

Pazar-hopping. Fresh produce from farms, affordable clothes and lots of stories. Market bags in hand, eyes on the stall on the right, Kornelia and Italo by our side. Let's start the tour.

26 Oca 2023

the-showcase-of-neighborhoods
Bishop Briggs, 2019. Fotoğraf: Ashley Osborn Hangi müzik fotoğrafçılarını takip edelim? Mick Rock, Ashley Osborn, Matty Vogel, Jasmine Safaeian ve Henry Hwu beğendiğim isimlerden bazıları. Favori müzisyen ve fotoğrafçı iş birliklerin neler? Albüm kapağı olarak birkaç cevap verebilirim: 90 BPM’in Kötülük Bizim İşimiz ve Şehir FM albümleri - Oastabis Kendrick Lamar - To Pimp a Butterfly - Denis Rouvre The Beatles - Abbey Road - Iain Macmillan ...Devamını Oku

28 Kas 2022

Tasarım: Kaan Walsh 👩‍🍳 Sonbahar posterimiz fırından taze çıktı! Sonbaharın ruhunu yansıtacak, herhangi bir podcast kanalından çok daha farklı programları içerisinde barındırdığını hissettiren, her zaman eskiden ilhamla yeniyi aradığımızı gösteren posterimiz sayesinde kanalımız kendini hiç olmadığı kadar yansıtıyor. Bir sonraki sezon daha modern olabilecekken yaz geldiğinde sizi rengârenk bir dünyayla karşılayabiliriz. Bizden söylemesi.

01 Kas 2022

Sıraselviler'de çay eşliğinde gün kritiği Fotoğraf: Kaan Walsh Ne şiirler yazılmış, ne şarkılar bestelenmiştir Sıraselviler'e, burada yaşananlara ve aşklarına. Her kaldırımında başka bir hikâye saklı bu mahalleyi birlikte keşfetmeye biz doyamadık. Kesin yine gelir, sokaklarında kendimizi kaybederiz.

04 Eki 2022