aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Yuvarlak Masa ile ilgili hikayeler

🎾 Aposto Community'nin podcast serisi Yuvarlak Masa'da Punto'nun editörü Burcu Biçer, tenis yazarı Elif Alper ile genç yaşlarda spora başlayıp profesyonelleşen kişilerin sahip oldukları avantajları, yaşadıkları zorlukları, spor medyasında nasıl temsil edildiklerini ve yeni jenerasyon sporcularla öncekiler arasındaki yaklaşım farklılıklarını çeşitli spor branşlarından örneklerle tartışıyor.

26 Mar 2023

Aposto P.S.Aposto P.S.

HİKAYE

Dijital medya servisi nedir?

Yuvarlak Masa’nın yeni bölümünde dijital medya servisinin tanımların dışına çıkan anlamı ve Aposto’nun yeni medya ekosistemindeki yolculuğu konuşuldu. Konuklar: Sinem Uğurdağ ve Orhun Canca

24 Haz 2022

dijital-medya-servisi-nedir
Aposto P.S.Aposto P.S.

HİKAYE

Bir gençlik hikâyesi: Sporcu olmak

Aposto! Community'nin podcast serisi Yuvarlak Masa'nın bu bölümünde konumuz genç sporcular; konuklarımız Punto'nun editörü Burcu Biçer ve tenis yazarı Elif Alper.

13 May 2022

hem-genc-hem-sporcu-olmak
Aposto P.S.Aposto P.S.

HİKAYE

İfade özgürlüğü mü dezenformasyon mu?

Yuvarlak Masa'nın bu haftaki konukları Teyit'ten Nilgün Yılmaz ve Referandom'dan Kadir Yağız Çetin.

29 Nis 2022

xxx-8
Bu haftaki bulmacamız Yuvarlak Masa 'nın son bölümünde tekrarlayarak konuştuğumuz kavramlar üzerine. Bulmacayı çöz 📝 Çözümler her zamanki gibi [email protected] 'a!

29 Nis 2022

Aposto P.S.Aposto P.S.

HİKAYE

Kültür, sanat ve girişimcilik dünyasında kadın olmak

Yuvarlak Masa'nın bu haftaki konukları Aposto!'dan Sinem Uğurdağ, İKSV'den Özlem Ece ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden Prof. Dr. Itır Erhart.

15 Nis 2022

kultur-sanatta-ve-girisimcilikte-toplumsal-cinsiyet
• Aposto! Yuvarlak Masa’nın yeni bölümünde Kırılım Çağı’ndan Ceren Zeytinoğlu ve Eğitim Hâli’nden Muhammed Atalay ile Zeynep Hancı, dijital eşitsizlikler ve bunun eğitim dünyasındaki yansımaları üzerine sohbet ediyor. Bölümü, Aposto! Radyo'dan dinleyebilirsiniz.

02 Nis 2022

• Aposto! Community'nin podcast serisi Yuvarlak Masa'nın yeni bölümünde İstanbul'da Nasıl Eğleniyorduk? bülteninden Göktuğ İpek ve Oğul Doğa Gökşin, Aposto! İstanbul 'dan Naz Eraslan ve Soli 'den Elif Bayram, İstanbul'daki eğlence hayatının ve mekânların dünden bugüne nasıl değiştiğini ve dönüştüğünü konuşuyor . Bölümü, Aposto! Radyo'da dinleyebilirsiniz.

12 Mar 2022

Aposto P.S.Aposto P.S.

HİKAYE

İstanbul'un eğlence hayatları ve mekânları

Yuvarlak Masa'da konuklar İstanbul'da Nasıl Eğleniyorduk?, Aposto! İstanbul ve Soli.

Cemre Zekiroğlu

·

04 Mar 2022

istanbulun-eglence-hayatlari-ve-mekanlari