disko ile ilgili hikayeler

DuendeDuende

HİKAYE

Albüm incelemesi: Yard Act- Where’s My Utopia?

2024’ü yarılamadık ama pek çok iyi albümü şimdiden dinledik bile. Geçen hafta yayınlanan Yard Act’in "Where’s My Utopia?" albümü, tartışmasız bu yılın en iyi uzunçalarlarından biri olmaya aday.

Eda Solmaz

·

04 Mar 2024

album-incelemesi-yard-act-wheres-my-utopia
DuendeDuende

HİKAYE

Festival sezonuna türler arası bir veda: MIX Festival

Sesler arası bir deneyim sunan MIX Festival, 3-4 Kasım tarihleri arasında yedinci edisyonu için yeniden Zorlu PSM’ye yerleşecek. Birçok farklı türden ismi konuk edecek festival için kapsamlı bir rehber hazırladık.

Eda Solmaz

·

30 Eki 2023

festival-sezonuna-turler-arasi-bir-veda-mix-festival
DuendeDuende

HİKAYE

Britanya müziğinin güncel fotoğrafı: Mercury Prize 2023

Mercury Prize kısa aday listesi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Bu yılın aday albümleri üzerinden Britanya topraklarının güncel müzik fotoğrafı da ortaya çıktı.

Eda Solmaz

·

07 Ağu 2023

britanya-muziginin-guncel-fotografi-mercury-prize-2023
Fotoğraf: Magnetic Mag 3. Bomonti’nin en yenisi: Kinky Disco Nedir? Parti . “ Disco daima! ” diyen Babylon’un yeni parti serisi Kinky Disco, disko figürlerini göstermek isteyenleri sahneye çağırıyor. Nerede? Babylon Ne zaman? 4 Haziran Neden gitmeli? 70’lerin ve 80’lerin disko müziklerini kabinden yükseltecek isimler NOH Radio’nun kurucusu Abanoz ve Minneapolis çıkışlı Grainbelt Jones olacak. Not almalı: Biletler şurada .

29 May 2022

😱 Bloomberg yanlışlıkla Rusya'nın Ukrayna'yı işgal ettiğini duyurdu . 📊 Eğer büyük kurumların ölçümleme için hangi araçları kullandığını merak ediyorsanız bu liste sizin için. 💸 Eğer asıl gelir kaynağınız reklamlarsa AMP faydalı olabilir ama abonelik odaklı yayınlar için faydadan çok zarar verebiliyor . 🤥 Yanlış bilgi kaynağı sitelere doğrudan link verdiğinizde onların para kazanmasına da yardımcı oluyorsunuz. Bunun yerine alternatif yolları kullanın . 🇨🇳 Kış ...Devamını Oku

13 Şub 2022