aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

hip hop ile ilgili hikayeler

DuendeDuende

HİKAYE

Albüm incelemesi: Yard Act- Where’s My Utopia?

2024’ü yarılamadık ama pek çok iyi albümü şimdiden dinledik bile. Geçen hafta yayınlanan Yard Act’in "Where’s My Utopia?" albümü, tartışmasız bu yılın en iyi uzunçalarlarından biri olmaya aday.

Eda Solmaz

·

04 Mar 2024

DuendeDuende

HİKAYE

Dipten gelen sesler, algoritma dışı yeniler

2024'ün dipten gelip patlamaya yaşayacak isimlerini şimdiden keşif listenize eklemenin tam zamanı…

Eda Solmaz

·

05 Şub 2024

DuendeDuende

HİKAYE

2024 festival sezonunun açılışı: Noise_Media Art

Türkiye’nin ilk uluslararası medya sanatı fuarı olan Noise_Media Art, 12-14 Ocak tarihlerinde Alan Kadıköy'de OI_Music ile başlıyor.

Eda Solmaz

·

08 Oca 2024

+1 Sunar: Kalamış Yaz Festivali

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen +1 Sunar: Kalamış Yaz Festivali, üçüncü edisyonuyla 10 Eylül’e kadar Kalamış Atatürk Parkı’nda.

11 Tem 2023

DuendeDuende

HİKAYE

Hip hop’un son kehaneti

Mr. Morale & The Big Steppers, Kendrick Lamar'ın kişisel acılarını kolektif travmaların içine sürüklediği bir tedavi yöntemi. Sanatçının şimdiye kadarki en derin, en karmaşık ve en aydınlatıcı eseri.

Taner Turna

·

30 Ara 2022

Zemine dokun: Çocuklar İçin Break Dans Nedir? Atölye . Çocuklar, gençler ve yetişkinlerin katılabileceği etkinlikte atölyeler, dans gösterileri ve yarışmalar seni karşılayacak. Nerede? Müze Gazhane Ne zaman? 30 Aralık Neden gitmeli? Dans ederken eğlenen çocuklar için ne harika bir fırsat! Üstelik hip hop ve break dans çocukların kinestetik zekâlarının gelişmesine da yardımcı oluyor. Not almalı: Kapasite ne yazık ki sınırlı ve etkinlik için Radar İstan...Devamını Oku

25 Ara 2022

6. Dans, dans, dans: Latin Nedir? Atölye ve performans . Pek çok farklı konser için bizleri Müze Gazhane’de yerin altında buluşturan Yerin Altında, multidisipliner bir sahneye dönüşerek dansseverleri heyecanlandıracak akşamların ilki için kolları sıvıyor. Nerede? Müze Gazhane Otoparkı -2. kat Ne zaman? Yarın Neden gitmeli? Latin dans gecesine yakışır bir programla, salsa ve bachata atölyelerinin ardından solo bir dans performansına hayran kalacağız. N...Devamını Oku

04 Ara 2022

DuendeDuende

HİKAYE

Çağdaş caz cümbüşünde ikinci perde

İdollerinden ve evrene yayılan köklerinden beslenen Ezra Collective, ikinci albümleri Where I’m Meant To Be ile türler arasında baş döndürücü bir karışım yarattı.

Taner Turna

·

18 Kas 2022