aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

ramazan ile ilgili hikayeler

• E-Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Başkanı Emre Ekmekçi, bayrama özel markaların ve pazaryerlerin kampanyaları ile e-ticaret alışverişlerinde %30 artış gözlemlendiğini belirtti. Bununla birlikte, deprem felaketinin ardından ramazan aylarında hediye olarak gönderilen ramazan kolisi satışlarında da artış yaşandığı kaydedildi.

17 Nis 2023

Toplumsal TarihToplumsal Tarih

HİKAYE

Yeniçerilerden Sonra Karagöz ve Ortaoyununda Siyasi Taşlama

Yeniçerilerin ortadan kaldırılması sırasında hayaliler ve meddahlar da önemli ölçüde şiddete maruz kalmış, takip eden dönemde geleneksel eğlencelikler alışılmışın ötesinde devletin müdahalesine açık hale gelmişti. Okuduğunuz makale 1826 sonrasında Karagöz ve orta oyununda siyasi taşlamanın gerilemesinin sebepleri üzerinde duruyor.

07 Nis 2023

KupürKupür

HİKAYE

Haftada Bir Hoş-Beş

Ramazan Geldi Dayandı!

24 Mar 2023

• Et ve Süt Kurumu (ESK) ve Tarım Kredi Kooperatif Marketleri , market fiyatlarına oranla yaklaşık %15-%20 daha düşük fiyattan et satışına başladı . Detaylar: Satış, ramazan ayı boyunca Et ve Süt Kurumu’nun 18 satış mağazasında ve Tarım Kredi Kooperatif marketlerinin 150 tanesinde devam edecek.

13 Nis 2022

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

Günün öne çıkan gelişmeleri

Pide fiyatları, DEVA'da istifa, Ukrayna gelişmeleri, piyasalarda son durum

15 Mar 2022

Adasu Mireli • Her gün yeni bir tarif denemek çoğumuz için düzenli bir ev aktivitesine dönüştü. Google Arama Trendleri raporuna göre mart ayının ikinci haftasında Türkiye’de en çok aranılan kelime “ekmek tarifi” oldu . Un seçimi : Belli unsurlara dikkat ettikten sonra evde ekmek yapımı sanılanın aksine oldukça kolay. Ekmek yapımının en önemli aşamalarından biri doğru unu seçmek. Kullanılan unun kalitesi ve türüne göre elde edilen ekmeğin lezzeti değişmektedir. Ayrıc...Devamını Oku

10 Mar 2021