Toyota Türkiye ile ilgili hikayeler

Pareto MobilitePareto Mobilite

HİKAYE

GSR yönetmeliği öncesi 'zararına kampanya' dönemi

Otomotiv gündeminde, 7 Temmuz’da yürürlüğe girecek Genel Güvenlik Yönetmeliği (GSR II) var. Yeni yönetmelik, stokundaki bazı otomobilleri elinden çıkarması gereken markaları ister istemez çok cazip kampanyalar yapmaya zorladı. Ancak görünen o ki bu düzenleme, rahatsızlıklara da neden oluyor.

Ahmet Çelik

·

29 May 2024

gsr-yonetmeligi-oncesi-zararina-kampanya-donemi
ParetoPareto

HİKAYE

Çin’i anlamak, Çin ile çalışmak

2024 boyunca Türkiye otomotiv sektörünün gündeminden düşmeyecek “Çin efekti” nedir? Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) Başkanı Albert Saydam yorumluyor.

Ahmet Çelik

·

28 Oca 2024

cini-anlamak-cin-ile-calismak-c1d
• Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından Kişisel Verileri Koruma Kurumu'na veri ihlal bildirimi yapıldı. Veri ihlali bildiriminde; - İhlalin veri sorumlusunun bayi çalışanları için hediye/promosyon uygulamalarının yönetildiği bir alt yapı hizmetinin sağlanması konusunda hizmet satın aldığı Mivento Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketine ait bir sunucuya siber saldırı olması şeklinde gerçekleştiği, - İhlalin 24.05.2023 tarihinde başladığı ve ihlalden Miv...Devamını Oku

24 Tem 2023

Pareto MobilitePareto Mobilite

HİKAYE

Özel Sporcularımız Madalyalarla Döndü

Özel Olimpiyatlar Türkiye takımı, Berlin’de gerçekleştirilen ve 25 Haziran’da tamamlanan Özel Olimpiyatlar Dünya Yaz Oyunları’nı büyük başarılarla tamamladı.

03 Tem 2023

ozel-sporcularimiz-madalyalarla-dondu
Pareto MobilitePareto Mobilite

HİKAYE

Sakarya'dan: Toyota’nın yeni C-HR modeli

Toyota yöneticileri "Türkiye’de üretiliyor olması gurur verici" dedi.

26 Haz 2023

sakaryadan-toyotanin-yeni-c-hr-modeli
Pareto MobilitePareto Mobilite

HİKAYE

Otomobil ve spor: Toyota

Bir otomobil markasının sporun, sporcunun yanında olması ne demek?

Ahmet Çelik

·

26 Haz 2023

otomobil-ve-spor-toyota
Pareto MobilitePareto Mobilite

HİKAYE

Özel Olimpiyatlar Türkiye Takımı Berlin’de

Takım sponsoru Toyota Türkiye açıklama yaptı

12 Haz 2023

ozel-olimpiyatlar-turkiye-takimi-berlinde
• Sektör yöneticileri 2023’e nasıl bakıyor? Türkiye'de önemli satış rakamları yakalayan Renault, Toyota ve Peugeot Türkiye Genel Müdürleri 2023 beklentilerini açıkladılar Elektriklide aktif bir yıl Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş 2023 yılı öngörülerini şöyle özetledi: "2023 yılı, MAİS için elektrikli modeller anlamında oldukça aktif bir yıl olacak. İlk yarıyıl Kangoo E-TECH yüzde 100 elektrikli, ikinci yarıyıl ise Yeni Renault Megane E-Tech yüzde 100 elektrikli...Devamını Oku

31 Ara 2022

• Toyota Türkiye, yaşanan çip kıtlığı nedeniyle Adapazarı'ndaki fabrikasında üretimi 20 Ağustos - 5 Eylül arasında durduracağını açıkladı. Bir adım geriden: Çip kıtlığı küresel çapta üretim süreçlerini etkilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Almanya Köln'deki fabrikasında üretime 17 Ağustos'tan itibaren 2 haftalığına ara vereceğini duyuran Ford, dün de ABD kamyon fabrikasındaki üretimi geçici bir süreliğine durduracağını açıkladı.

19 Ağu 2021