aposto-logo
TR
TREN
Bültenler
Radyo
Üyelik

Bültenler

Radyo

Aposto Üyelik

Aposto Hakkında

Kategoriler

Nureddin Nebati ile ilgili hikayeler

• 14 Mayıs genel seçimlerinin ardından geçen 7 ayda 600 milletvekilinden 58'inin Genel Kurul veya herhangi bir komisyonda hiç konuşmadığı ortaya çıktı. Bu 58 milletvekilinden 46’sının AK Partili olduğu ifade edildi. Evrensel’de yer alan haberde söz almayanlar arasında Süleyman Soylu, Nureddin Nebati, Mevlüt Çavuşoğlu, Murat Kurum ve Mehmet Muharrem Kasapoğlu gibi eski bakanlar olduğu vurgulandı.

03 Oca 2024

• 600 milletvekilinden 58'inin 14 Mayıs genel seçimlerinden beri Genel Kurul veya herhangi bir komisyonda hiç konuşmadığı ortaya çıktı. Bu 58 milletvekilinden 46’sının AK Partili olduğu ifade edildi. Detaylar: Evrensel’de yer alan haberde , söz almayanlar arasında Süleyman Soylu, Nureddin Nebati, Mevlüt Çavuşoğlu, Murat Kurum ve Mehmet Muharrem Kasapoğlu gibi eski bakanların da bulunduğu vurgulandı.

03 Oca 2024

ParetoPareto

HİKAYE

Acısıyla, tatlısıyla: 2023 yılında Türkiye ekonomisi

2023, Türkiye ekonomisi için siyahla beyazın karıştığı, ortodoksla heterodoksun birlikte denendiği sürprizlerle dolu bir yıl olarak tarihe geçti. Sonuçta kaç ülke CDS priminde 800 puan ile 200 puan seviyelerini aynı yıl içinde görebilir?

Emircan Yaman

·

25 Ara 2023

• Dolar 23 liranın üzerini gördü. • 85 milyon vatandaşın e-Devlet'te yer alan bilgileri sızdırılarak bir web sitesi üzerinden yayımlandı. TC kimlik ve telefon numarası gibi bilgilere ücretsiz erişilebilirken, tapu bilgilerinin parayla satıldığı kaydedildi. • Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı Hakan Fidan , Dışişleri Bakanlığı görevine getirilirken; 2014 yılından beri Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü görevini üstlenen İbrahim Kalın ise MİT Başkanlığına atandı. • Mehm...Devamını Oku

10 Haz 2023

• Hazine ve Maliye Bakanı olarak atanan Mehmet Şimşek , bakanlıkta düzenlenen törenle görevi Nureddin Nebati'den devraldı. Bakan Şimşek, ilk açıklamasında “Türkiye’nin rasyonel bir zemine dönme dışında bir seçeneği kalmamıştır. Kurala dayalı bir Türkiye ekonomisi, özlenen refaha ulaşmamızda önemli olacaktır. Makro finansal istikrarı önceliklendireceğiz” ifadelerini kullandı. Dahası: Şimşek, “Vakit kaybetmeden orta vadeli finansal çalışmalarımıza başlayacağız. Orta va...Devamını Oku

05 Haz 2023

EXANTEEXANTE

HİKAYE

Piyasalarda dalgalı seyir devam ediyor

Siyasi arenada taraflar netleşmeye başlasa da piyasalarda oynaklık devam ediyor.

23 May 2023

EXANTEEXANTE

HİKAYE

Erdoğan’dan ekonomi politikası mesajı

Erdoğan seçim sonrasında vergi indirimi yapılacağı mesajı da verdi

22 May 2023

EXANTEEXANTE

HİKAYE

İşsizlik oranı ilk çeyrekte tek hanede

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2023 yılının ilk çeyreğine ilişkin işgücü istatistiklerini yayımladı.

18 May 2023

Aposto GünsonuAposto Günsonu

HİKAYE

Enflasyon verileri

TÜİK verilerinde %43,7 olan yıllık enflasyon, ENAG'a göre %105 oldu. Üretici enflasyonu ise %52,1 açıklandı.

Can İnal

·

03 May 2023