aposto-logo
TR
TREN

Ege Bölgesi ile ilgili hikayeler

Black Friday’in alışveriş karnesi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kasım ayının son cuması, markaların birbirinden iddialı indirim kampanyalarıyla alışveriş festivaline dönüştü.

01 Ara 2023

ParetoPareto

HİKAYE

Black Friday işlem hacmi yıllık bazda %70 artış gösterdi

İstanbul, en çok işlem yapan şehir olarak geçen yılın zirvesindeki yerini korudu. Toplam işlemlerin %70’i İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde yapıldı.

01 Ara 2023

HİKAYE

Premium segment büyüyor

Koluman Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. K. Altuğ Erciş premium segment hakkında açıklamalarda bulundu.

17 Nis 2023

DünyahaliDünyahali

HİKAYE

Kuraklık Yanımızda

Bulduğumuz bir damla suyu bile çok iyi korumak zorundayız.

03 Mar 2023

Binlerce yıl önce bereketli ovalar üzerine kurulmuş, doğal güzelliklerin antik çağın kent ve tapınaklarıyla bir arada olduğu Aydın’dayız. Aydın'ın eğitim hâli’ne dair birçok veriye ERG Eğitim Gözlemevi sayesinde ulaşıyoruz. Aydın, TÜİK'in 2015'te açıkladığı ‘İllerde Yaşam Endeksi’ araştırmasına göre “eğitim” kategorisinde 28. sırada. Aydın, “güvenlik” (69. sıra) ve “yaşam memnuniyeti” (68. sıra) konusunda ise iyi bir tablo çizmiyor. Aydın'da Ege Bölgesi ortalamasının aksin...Devamını Oku

23 Eyl 2022

SPONSORLU • Villa Turqan’da öne çıkanlar: Eczacı Atilla Sevinçli'nin 30 yıl önce doğa tutkusuyla Sultan Vadisi'nde edinilen arazisi, bugün Villa Turqan markasıyla doğanın verdiklerini kullanıcılarına zeytinyağı, zeytinyağı sabunu, çilek ve gıda takviyesi gibi ürünlerle katkısız olarak sunmaya devam ediyor. İzmir Torbalı - Kemalpaşa arasında Fetrek çayı kıyısında yer alan arazi, İzmir Havalimanı ve İstanbul otoyoluna 30 dakikalık mesafede yer alıyor. Domat, Memecik...Devamını Oku

15 Nis 2021