aposto-logo
TR
TREN

MICHELIN ile ilgili hikayeler

apéroapéro

HİKAYE

MICHELIN 2024: Türkiye’nin yıldız haritasında neler var?

Türkiye’de ikinci senesinde İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’u da seçkisine dâhil eden MICHELIN Rehberi, gastronomik bir değerlendirmeden önce ticari bir proje olduğunu tekrar gösterdi.

Berkok Yüksel

·

10 Kas 2023

• Tayland lezzetleri sunan Çok Çok Thai, Az Çok Thai ve Çok Çok Pera; Thai Select’in 3 farklı kategorisinden birer ödül aldı. Thai Select ödülü, Tayland Kraliyet Hükümeti tarafından veriliyor. Çok Çok Thai aynı zamanda MICHELIN Guide 2023’te yer alıyor.

26 Ağu 2023

Aposto GündemAposto Gündem

HİKAYE

“En iyi”leri açıklayan liste her yönüyle “yeterince” iyi mi?

İyisiyle kötüsüyle The World's 50 Best'in yıktığı MICHELIN'e ait standartlar ve kendi yarattığı değerler

Reyhan Ülker

·

30 Haz 2023

apéroapéro

HİKAYE

“En iyi”leri açıklayan liste her yönüyle “yeterince” iyi mi?

İyisiyle kötüsüyle The World's 50 Best'in yıktığı MICHELIN'e ait standartlar ve kendi yarattığı değerler.

Reyhan Ülker

·

24 Haz 2023

apéroapéro

HİKAYE

MICHELIN Guide İskandinav ülkeleri için 2023 seçkisini açıkladı.

Seçki, 2 yeni 2 Yıldızlı, 14 yeni 1 Yıldızlı, 7 yeni Bib Gourmand ve 7 yeni Yeşil Yıldızlı restoranı içeriyor.

19 Haz 2023

Aposto Food serves appetizing articles on food at Aposto, curated by our editors. Topics include food politics, restaurant reviews, recipes, culinary notes, food culture and more. MICHELIN Guide 2023: Stars in the skies over Istanbul The announcement of the MICHELIN Guide is similar to the Oscars. The same stage set-up, the same loud and unfine classical music, and the same mispronunciation of local names. But the most considerable similarity is that when industry...Devamını Oku

16 Eki 2022

İştah ve ufuk açan yemek yayını Apéro, MICHELIN Guide'ın İstanbul seçkisini değerlendiriyor. MICHELIN Guide 2023: İstanbul semalarına yıldızlar geldi İlk defa rehberi çıkan bir ülke için 53 restoran yüksek bir rakam. Bu övünülmesi gereken bir gerçek. Batı’nın küçük görmesine kurban gideceğini düşündüğüm Türkiye’nin potansiyelinin yadırganmadığını görmek güzel. Çoğu tahminin aksine toplam yıldız alan restoran sayısı da yüksek. Belki de en önemlisi sahneye Bib Gourman...Devamını Oku

16 Eki 2022

Aposto FoodAposto Food

HİKAYE

MICHELIN Guide 2023: Istanbul and its stars

The restaurants selected for the guide instil hope for Turkey's place in the global dining scene and damage the credibility of the MICHELIN Guide at the same time.

13 Eki 2022